Szukaj

„Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

Taniec z gwiazdami - uczestnicy

Taniec z gwiazdami - uczestnicy

Taniec z gwiazdami na ekrany telewizorów wróci jesienią. Nic więc dziwnego, że giełda nazwisk ruszyła, a w puli znalazły się kolejne osoby. O kim mowa? 

Taniec z gwiazdami to show, które od dawna wzbudza spore emocje. To zasługa nie tylko tytułowego tańca, ale także gwiazd które rywalizują na parkiecie. Nic więc dziwnego, że na kilka tygodni przed wystartowaniem kolejnej edycji, w kolorowej prasie pojawiają się nazwiska osób, które staną do rywalizacji o Kryształową Kulę.

O pierwszej potencjalnej gwieździe mówi się od miesiąca. W czerwcu jeden z tabloidów podawał, że w programie zatańczy wnuczka Leszka MilleraMonika Miller. Kolejną kandydatką ma być także Reni Jusis, która w ten sposób może znaleźć sposób na zapomnienie o byłym mężu. To jednak dopiero początek.

Jak podaje Pudelek w gronie uczestników znajdą się także Damian Kordas – zwycięzca Masterchefa i Agenta, a także Magda Bereda – influencerka młodego pokolenia. Chociaż na ten moment oficjalnie żadna z osób nie skomentowała medialnych doniesień, jeśli te okażą się prawdziwe, na parkiecie będzie niezwykle emocjonująco.

Kto jeszcze dołączy do grona uczestników i ostatecznie do kogo trafi główna nagroda? O tym z pewnością przekonamy się w najbliższych kilku miesięcy.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a już chyba wiemy, kto go wygra! Znamy największą gwiazdę tej edycji

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” wskrzesi zapomnianą celebrytkę?! Wyciekło nazwisko pierwszej gwiazdy show!

Zobacz: Gimper skomentował swoją przegraną w „Tańcu z gwiazdami”. Spodziewał się takiego wyniku? [WIDEO]


Damian Kordas - Agent Gwiazdy 4

Damian Kordas - Agent Gwiazdy 4

Damian Kordas – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Damian Kordas – Influencer Roku 2018, gala magazynu JOY

Damian Kordas – Elle Style Awards 2018

Damian Kordas – Elle Style Awards 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×