Szukaj

„Taniec z gwiazdami”: Spot już w sieci, a w nim tańczące pary! Chyba mamy już faworyta![WIDEO]

Taniec z gwiazdami: spot promujący najnowsze odcinki został opublikowany. Na nagraniu gwiazdy tańczą ze swoimi partnerami. Kto z nich zatańczył najlepiej? 
Taniec z gwiazdami - spot

Taniec z gwiazdami - spot

Taniec z gwiazdami, to jeden z popularniejszych tanecznych programów w Polsce. Nic więc dziwnego, że dziesiąta jubileuszowa edycja przyciągnęła największe polskie gwiazdy: Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Ola Kot, Akop Szostak, Monika Miller, Damian Kordas, Magda Bereda, Adam Małczyk, Joanna Lazer, Reni Jusis i Sandra Kubicka.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami”: Z kim zatańczy Rafał Maserak? Zaskoczenie to mało powiedziane!

Taniec z gwiazdami – spot trafił do sieci

Gwiazdy, pod okiem czujnych trenerów, od tygodni trenują skomplikowane choreografie. Wszystko po to, by jak najlepiej zaprezentować się we wrześniu. Próbkę ich tanecznych umiejętności można zobaczyć na najnowszym filmiku promującym Taniec z gwiazdami. Spot, chociaż zawiera dosłownie urywki tańców, już wyraźnie pokazuje faworytów nadchodzącej edycji.

Wśród nich z pewnością znajduje się Basia Kurdej-Szatan. Aktorka nie tylko jest lubiana przed widzów i fanów, ale także swobodnie czuje się na parkiecie, co widać na najnowszym nagraniu. Czy zapewni jej to Kryształową Kulę? Czas pokaże.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami”: Polsat ujawnił kolejną parę! Znamy już prawie wszystkie duety!

Sporą szansę na wygraną ma także Reni Jusis, która zatańczy w parze zatańczy z Miszą Steciukiem. Dla pochodzącego z Rosji tancerza będzie to pierwsza edycja show, w której będzie walczył o uznanie widzów. Wcześniej przystojny brunet miał okazję wystąpić gościnnie w programie razem z grupą taneczną.

Taniec z gwiazdami – jury w trzyosobowym składzie

Chociaż gwiazdy spędzają godziny na salach treningowych, całkiem niedawno do mediów dotarła informacja o tym, że ich zmagania będzie oceniać nie cztero, a trzyosobowe jury. Do programu nie wróci Ola Jordan, która podobno zrezygnowała z powodów osobistych:

Ola Jordan nie pojawi się w najnowszej edycji programu, a w jury zasiądzie tylko trzech jurorów – przyznała w rozmowie z Plotkiem osoba z produkcji.

Okazuje się, że gwiazda prawdopodobnie jest w ciąży. Jak przyznają osoby z otoczenia Jordan, tancerka spodziewa się długo wyczekiwanego maleństwa. Czy tak rzeczywiście jest? Wszystko wyjaśni się w ciągu najbliższych tygodni.

Zobacz: Wielkie zmiany w życiu Barbary Kurdej-Szatan. Przez „Taniec z gwiazdami” zniknie z „M jak miłość”?

 

 

 


Adam Małczyk - Taniec z gwiazdami

Adam Małczyk - Taniec z gwiazdami

Akop Szostak - Taniec z gwiazdami

Akop Szostak - Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan - Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan - Taniec z gwiazdami

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×