Szukaj

Współpracownica Jennifer Lopez chodzi do polskiego fryzjera! Pochwaliła się metamorfozą: „Efekt WOW”

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez pracuje z najlepszymi, podobnie jak osoby z jej otoczenia. Ostatnio do salonu fryzjera gwiazd, Łukasza Urbańskiego, zajrzała jedna ze współpracownic amerykańskiej piosenkarki. Oto efekty ich współpracy.

Jennifer Lopez uchodzi za absolutną ikonę w branży rozrywkowej. Jest wielokrotnie nagradzaną aktorką, piosenkarką, tancerką, a do tego wygląda jak milion dolarów. Patrząc na jej zdjęcia ciężko uwierzyć, że w tym roku świętowała 51. urodziny. J.Lo swoim wyglądem i formą mogłaby zawstydzić młodsze o 30 lat koleżanki. Nic dziwnego, że wśród fanów ma opinię „bogini”.

Każde show Jennifer jest dopracowane w najdrobniejszym calu. Do dziś cały świat jest pod wrażeniem tego, co pokazała podczas finału Super Bowl 2020. Scenę współdzieliła z Shakirą, ale to o niej mówiło się najwięcej. Show Lopez przeszło do historii jako najbardziej spektakularne w ciągu ostatnich lat. Na scenie miała nie tylko mnóstwo efektów specjalnych i ciekawych atrybutów, ale też całą gwardię tancerzy.

Z J.Lo na jednej scenie wystąpiła polska tancerka, Klaudia Antos, którą doskonale pamiętają widzowie polskiej edycji You Can Dance. Bardzo zdolna dziewczyna po programie spakowała walizki i wyleciała za ocean. Zamieszkała w Los Angeles, gdzie pod okiem fachowców od tańca wyrosła na jedną z najbardziej rozchwytywanych tancerek w Ameryce Północnej.

Klaudia Antos na finale Super Bowl z J.Lo

Klaudia Antos na finale Super Bowl z J.Lo

Popisy 23-latki zrobiły wrażenie m.in. na samej Jennifer, która w środowisku słynie z tego, że zatrudnia tylko profesjonalistów.

Nasze przygotowania [do Super Bowl – red.] trwały 2 miesiące. Intensywne 2 miesiące prób, po 10 godzin dziennie. J.Lo była z nami codziennie, więc już teraz możesz sobie wyobrazić, jaka więź była między nią a nami. Jest jedną z najbardziej pracujących i wymagających osób, jakie poznałam w całym swoim życiu. Wie jak pracować, aby show było na jak najwyższym poziomie, dlatego wymagała od nas też najlepszego – powiedziała Polka w rozmowie z „Galą”.

Tancerka J.Lo Klaudia Antos u fryzjera gwiazd. Ma nową fryzurę

Klaudia, podobnie jak jej szefowa, także pracuje z najlepszymi. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie, że o jej włosy dba znany fryzjer gwiazd Łukasz Urbański. Kreator wizerunku, który czuwał nad metamorfozami uczestników ostatnich edycji Top Model, a na co dzień pracuje z plejadą gwiazd m.in. Agnieszką Woźniak-Starak, Wiktorią Gąsiewską, Joanną Krupą i jej menadżerką Justyną Bulińską, osobiście trzyma pieczę nad włosami Antos.

Na Instastory Urbańskiego pojawiła się seria zdjęć z wizyty zdolnej tancerki. Z jednego z wpisów na stronie producenta luksusowych kosmetyków dowiadujemy się nawet, jakie triki stosuje, by Klaudia zachwycała swoim wyglądem nie mniej niż Jennifer Lopez.

Klaudia chciała zagęścić swoje włosy. Łukasz założył 3 paczki (15 kanapek), aby uzyskać efekt volume.

Polka, która podbija Stany Zjednoczone, z salonu wyszła bardzo zadowolona, a pozytywną recenzją i ostatecznym efektem wizyty podzieliła się z internautami na swoim profilu. Napisała, że osiągnęła to, czego oczekiwała, czyli „efekt WOW”.

Zdjęcia z wizyty tancerki J.Lo w galerii.

Występ Jennifer Lopez i Shakiry na Super Bowl 2020:


Klaudia Antos u fryzjera gwiazd – Łukasza Urbańskiego

Klaudia Antos u fryzjera gwiazd – Łukasza Urbańskiego

Klaudia Antos u fryzjera gwiazd – Łukasza Urbańskiego

Klaudia Antos u fryzjera gwiazd – Łukasza Urbańskiego

Klaudia Antos u fryzjera gwiazd – Łukasza Urbańskiego

Klaudia Antos u fryzjera gwiazd – Łukasza Urbańskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×