Gwiazda polskiego „Top Model” została mamą! Przed porodem zaliczyła rozbieraną sesję. Zmieniła się nie do poznania

Tamara Subbotko urodziła

Uczestniczka 3. edycji Top Model – Tamara Subbotko – pochwaliła się, że właśnie urodziła. Modelka opublikowała pierwsze zdjęcie ze swoim dzieckiem. Przed porodem zaliczyła rozbieraną sesję z dużym ciążowym brzuszkiem.

Tamara Subbotko pojawiła się w 3. edycji Top Model w wieku 18 lat. Wówczas śmiało opowiadała o swoim burzliwym życiu, przyznając się, że wraz ze swoim chłopakiem była uzależnionym od narkotyków. Pochodząca z Gdańska śliczna blondynka walczyła o swoją przyszłość, wysłała ukochanego na terapię, a następnie zakończyła związek. Tamara wpadła w depresję i zawaliła szkołę. Ku naszej radości młoda modelka pokonała problemy i została mamą.

Tamara urodziła swoje pierwsze dziecko. Na jej profilu pojawiła się dobra nowina z pięknym zdjęciem bobaska. Młoda mama wyjawiła płeć oraz imię swojej pociechy. Okazuje się, że Tamara urodziła synka o imieniu Franciszek!

Przed porodem Subbotko zaliczyła rozbieraną sesję zdjęciową z ciążowym brzuszkiem w roli głównej. Przy okazji możemy zobaczyć, jak na przestrzeni ostatnich lat skromna nastolatka zmieniła się w seksbombę.

Pod postem szczęśliwej mamy fani umieścili mnóstwo gratulacji, do których i my się dołączamy.

Zobaczcie jakie szczęście widać na jej pięknym czarno-białym na zdjęciu.

 


Tamara Subbotko pokazała zdjęcie z chłopakiem

Tamara Subbotko pokazała zdjęcie z chłopakiem

Tamara Subbotko w Top Model

Tamara Subbotko w Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×