Tamara Arciuch uczciła 5. urodziny córeczki. Pierwszy raz od dawna pokazała Nadię. Jej włosy to jakiś obłęd. Piękna!

Tamara Arciuch

Tamara Arciuch

Tamara Arciuch świętuje 5. urodziny córeczki. Z tej okazji po raz pierwszy od dawna pochwaliła się zdjęciami dziewczynki. Włosy rosną jej jak szalone!

Tamara Arciuch jest jedną z niewielu gwiazd, które niechętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym, choć od czasu do czasu zdarza jej się zrobić wyjątek. Tak było w ubiegłym roku, gdy w związku z wprowadzonymi przez rząd obostrzeniami spędzała dużo czasu w domu. Chętnie dzieliła się kadrami, na których mogliśmy podziwiać Nadię, najmłodszą pociechę aktorki i Bartłomieja Kasprzykowskiego.

Narodziny dziewczynki wywróciły ich świat do góry nogami, o czym Arciuch opowiedziała w trakcie wywiadu dla Baby by Ann. Przyznała wówczas, że gdy po raz pierwszy została mamą, nie rezygnowała z pracy, natomiast tym razem podeszła do tego tematu nieco inaczej.

Cały czas poświęciłam jej. Choć „poświęciłam” to jest złe słowo, bo nie było w tym żadnego poświęcenia, to była przyjemność. Miałam czas, żeby dobrze się przygotować, kupiłam dla niej wszystko, co chciałam. Bo jak miałam pierwsze dziecko, to człowiek był biedny jak mysz kościelna, dopiero po studiach, więc wszystko było od kogoś, wszystko było żenione, a teraz wszystko było tak, jak sobie wymarzyłam – komentowała.

Gwiazda bardzo chroni prywatności swojej córeczki, jednak w dniu jej 5. urodzin postanowiła wrzucić do sieci jej aktualne zdjęcie. Jak teraz wygląda?

Tamara Arciuch świętuje 5. urodziny córki. Jak wygląda Nadia?

Z uwagi na to, że aktorka wróciła do zawodowych obowiązków, trochę rzadziej publikuje rodzinne ujęcia. Tradycją jednak stało się, że w dniu urodzin Nadii udostępnia na Instagramie post, w którym składa jej życzenia. Taka publikacja w przyszłości będzie piękną pamiątką.

W tym roku dziewczynka świętowała okrągły jubileusz. Z tej okazji dumna mama wrzuciła na swój profil dwa zdjęcia swojej pociechy. Na pierwszy możemy zobaczyć ją z czasów, gdy była jeszcze niemowlęciem. Tamara czule tuli ją do piersi, a na jej ustach maluje się cień uśmiechu. W kolejnym slajdzie zawarła aktualną fotografię Nadii. 5-latka bardzo wyrosła, a jej głowę zdobi burza długich blond loków.

Moje szczęście, mój skarb… Bądź szczęśliwa Córeńko, wniosłaś w nasze życie pełnię i czystą Miłość.

Fani Arciuch w komentarzach zasypali jubilatkę życzeniami:

  • Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin życzę dla córki
  • Dużo radości i zdrowia, bo szczęście już ma.
  • Dużo radości i spełnienia marzeń.
  • Teraz włoski po mamie. Wszystkiego najlepszego dla córci.
  • Wszystkiego najpiękniejszego dla przepięknej Córci.

Przyłączamy się do winszowań.


Tamara Arciuch

Tamara Arciuch

Nadia Kasprzykowska

Nadia Kasprzykowska

Tamara Arciuch

Tamara Arciuch

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×