Antek Królikowski nagrał ślubny rajd siostry i szybko pożałował. Usunął film z social mediów, ale mamy screen

Antek Królikowski i Julia Królikowska

Antek Królikowski i Julia Królikowska

Julia Królikowska wczoraj poślubiła swojego ukochanego. Wśród gości znalazł się także jej brat, Antek. Aktor pokazał jakim autem młodzi pojechali do ślubu, a przy okazji ujawnił, że dopuścili się wykroczenia. Co się stało?

Julia Królikowska od wczoraj jest szczęśliwą mężatką. Gwiazda serialu Klan, która na ekranie pojawia się od pierwszych chwil życia, poślubiła starszego o 11 lat Jakuba Nowaka. Zakochani planowali pobrać się już w sierpniu, jednak ze względu na plany starszego brata Antka zdecydowali się zmienić plany, o co bardzo zabiegała jej mama, Małgorzata Ostrowska- Królikowska.

Małgosia ubłagała Julkę, żeby trochę poczekała z zamążpójściem, bo stwierdziła, że dwóch ślubów i dwóch wesel w sierpniu po prostu nie będzie w stanie zorganizować – zdradziła sąsiadka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej w rozmowie z magazynem Życie na gorąco.

Zakochani zorganizowali uroczystość w duchu slow wedding. Odeszli od stylu glamour i pozwolili gościom poczuć się bardzo swobodnie. Nie nalegali na eleganckie stroje, a imprezę urządzili w plenerze. Weselnicy bawili się w rozstawionych namiotach. Na szczęście dopisała im piękna pogoda.

Antek Królikowski pokazał rajd nowożeńców

Na weselu panna młoda zaprezentowała się w pięknej i jednocześnie bardzo skromnej sukience. Włożyła prostą śnieżnobiałą kreację z wycięciem na plecach. Do wszystkiego dobrała kilkumetrowy welon. Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. Zdjęcia z ceremonii masowo udostępniali goście państwa młodych. Jeden z nich pokazał, jak wyglądał ich pierwszy taniec, który dopracowali do perfekcji.

Nagranie z drogi na wesele Julki pokazał również jej starszy brat Antek, który na rodzinnej imprezie pojawił się ze swoją żoną. Przypomnijmy, że miesiąc wcześniej cała familia Królikowskich bawiła się na ich weselu. Starszy brat postanowił pochwalić się także samochodem, którym młodzi pojechali do ślubu. Wybrali oni biały kabriolet marki Porsche. Auto prowadził pan młody, a Julka siedziała obok męża. Na nagraniu, na którym zakochani mkną przez miasto widać moment, w którym przejeżdżają na czerwonym świetle.

W całej euforii związanej ze ślubem nieco się zapomnieli. Na szczęście nie doszło do żadnej nieprzyjemnej sytuacji i cali i zdrowi dojechali na teren Przystani Zbójna Góra pod Warszawą, gdzie odbyło się ich wesele.


Julia Królikowska i Jakub Nowak jadą do ślubu

Julia Królikowska i Jakub Nowak jadą do ślubu

Julia Królikowska i Jakub Nowak jadą do ślubu

Julia Królikowska i Jakub Nowak jadą do ślubu

Julia Królikowska i Jakub Nowak jadą do ślubu

Julia Królikowska i Jakub Nowak jadą do ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×