Piasek i jego mama zostali zmuszeni do oglądania Sylwestra Marzeń. Jak zareagowali na występ Zenka? Pani Alicja wymiotła!

Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, Zenek Martyniuk

Andrzej Piaseczny, Alicja Piaseczna, Zenek Martyniuk

Andrzej Piaseczny był zmuszony do oglądania Sylwestra Marzeń, gdyż spędzał wieczór w gronie znajomych, którzy wybrali imprezę TVP. Jak zareagował na występ Zenka Martyniuka i co zrobiła jego mama?

Andrzej Piaseczny nie pojawił się jako gwiazda żadnego z koncertów w tegorocznego sylwestra. Co w tym czasie robił? Okazuje się, że świetnie się bawił, ale na prywatnej imprezie. Tam był zmuszony dostosować się do towarzystwa i oglądać imprezę transmitowaną w telewizyjnej Dwójce. Jak zareagował na występ Zenka Martyniuka?

Jak zareagował Piasek na występ Zenka Martyniuka na Sylwestrze Marzeń?

Sylwester już za nami, a wśród koncertów, które się odbyły, na próżno szukać występu Piaska. Wokalista w tym roku nie pojawił się na żadnej ze scen.

Nie, moje serce nie płakało, że nie było mnie w tym zestawie artystów. Doskonale bawiłem się u sąsiadów. Pojawienie się w sylwestra na publicznej zabawie oczywiście jest znakiem tego, że się żyje i że ciągle jest się artystą, który dostaje tego typu zaproszenia, ale przez ostatnie 3 miesiące zagrałem prawie 70 koncertów, więc spotkanie z publicznością to jest moje życie i pasja, ale mam ich wystarczająco dużo i nie musi mi serce krwawić na brak zaproszenia – mówił Piasek w rozmowie z Faktem.

Andrzej Piaseczny nie ukrywał, że razem ze znajomymi oglądali Sylwestra Marzeń w TVP. Mama wokalisty świetnie bawiła się przy piosenkach Zenka Martyniuka. 84-letnia pani Alicja wstała i zaczęła tańczyć natychmiast po tym, jak król disco polo wszedł na scenę i zaprezentował swoje największe przeboje.

Byłem zmuszony na to spojrzeć, bo spędzałem sylwestra u sąsiadów z przyjaciółmi i rodziną. Moja mama tańczyła do Zenka Martyniuka! Mam to zresztą udokumentowane u siebie w telefonie – mówi Andrzej Piaseczny Faktowi.

Jesteśmy bardzo ciekawi popisów pani Alicji. Szkoda, że Piasek nie podzielił się nimi z fanami. Jak widać, Zenek Martyniuk nie bez powodu jest zapraszane na największe imprezy. Niejednego potrafią wyrwać z kanapy jego Oczy zielone czy inne hity.


Andrzej Piaseczny świętuje urodziny

Andrzej Piaseczny świętuje urodziny

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Andrzej Piaseczny z mamą panią Alicją

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×