Tak wyglądał grób Krzysztofa Krawczyka 1 listopada. Widok po zmroku robi wrażenie. Niesamowite jak uczczono jego pamięć

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk swoją nagłą śmiercią pogrążył w żałobie mnóstwo fanów. W piękny sposób uczcili oni pamięć o nim 1 listopada. W dniu Wszystkich Świętych Andrzej Kosmala pokazał niewiarygodny widok. 

Krzysztof Krawczyk był legendą polskiej muzyki już za życia. Wokalistka na kilka dni przed śmiercią trafił do szpitala. Gdy jego stan uległ poprawie, udało mu się wrócić do domu do ukochanej żony Ewy. Niestety radość nie trwała długo. Muzyk zmarł nagle i pomimo pomocy medyków nie udało się go uratować. Jego śmierć wstrząsnęła nie tylko najbliższą rodziną, ale także całym światem show-biznesu. W sieci masowo zaczęły pojawiać się zdjęcia i wspomnienia z nim związane. Fani nie ukrywali, że pozostawił po sobie ogromną pustkę.

Od tego dnia minęło już ponad pół roku, a niemal codziennie pojawiają się wzmianki o artyście. Pamięć o nim uczczono już na wiele osób. W ciągu ostatnich kilku miesięcy odbyło się wiele koncertów, na których inni artyści śpiewali jego największe przeboje. W Opolu odsłonięto też mural z wizerunkiem artysty.

Andrzej Kosmala pokazał grób Krzysztofa Krawczyka w dniu Wszystkich Świętych

Krzysztof Krawczyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach. To miejscowość, w której mieszkał przez ostatnich kilka dekad razem ze swoją żoną Ewą. Kilka tygodni temu muzyk doczekał się imponującego nagrobka. Wdowa i menadżer artysty bardzo długo szukali wykonawcy pomnika, który odzwierciedlałby ich wizję.

Rozmawialiśmy z Krzysztofem o tym, jak ma wyglądać ten pomnik. Tak go sobie wyobrażaliśmy. Krzyś nie chciał, żeby ten grobowiec  był w centrum. Kochał ludzi (…), nie chciał się wyróżniać – podsumowała Ewa w rozmowie z Super Expressem.

Pomnik Krzysztofa Krawczyka. Screen z Facebooka Andrzeja Kosmali

Pomnik Krzysztofa Krawczyka. Screen z Facebooka Andrzeja Kosmali

Przez ostatnie miesiące na miejsce pochówku artysty pielgrzymowali fani z całej Polski. Można tam było zobaczyć mnóstwo zniczy, świeżych kwiatów, a także pamiątek, które zostawiali sympatycy piosenkarza. W dniu Wszystkich Świętych również o nim nie zapomnieli. Andrzej Kosmala pochwalił się w social mediach zdjęciem, na którym możemy zobaczyć nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Tonie on w morzu zniczy.

Czuwanie u Krzysztofa Krawczyka… – napisał Andrzej Kosmala

Czuwanie u Krzysztofa Krawczyka

Posted by Andrzej Kosmala on Monday, November 1, 2021

Widać, że miejsce pochówku wokalisty odwiedziło mnóstwo osób, które zapaliły znicz, będący symbolem życia wiecznego i pamięci. Dookoła pomnika pojawiło się też sporo kwiatów. Rozświetlone lampki wieczorem robiły jeszcze większe wrażenie. Do niewielkiej wsi pod Łodzią ponownie zjechało się sporo fanów, którzy, chociaż przez chcieli czuwać przy grobie artysty.


Krzysztof Krawczyk - grób 1 listopada 2021

Krzysztof Krawczyk - grób 1 listopada 2021

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Poświęcenie nagrobku Krzysztofa Krawczyka zdjęcia

Komentarze

 • Gość pisze:

  Podejrzewam,przypuszczam,ze wiekszosc komentarzy tutaj pochodzi ze strony Ewy, szczegolnie te negatywnie mowiace o synu KK.

 • Zniesmaczony pisze:

  Józef 02.11.godz 14.55 zamieścił komentarz pełen wulgaryzmów
  Dlaczego admin to opublikował skoro obowiązują zasady że nie moze być sformułowań obraźliwych ? To jest forum publiczne i nawet dzieci i młodzież to czyta więc wymagamy od siebie poszanowania i kultury.

 • Tatara Drozd pisze:

  Ta ilość zniczy świadczy że ludzie go kochają . Dziękujemy za piękne piosenki które nam zostawiłeś .

 • Kazimiera Mart pisze:

  Piękne miejsce dla wyjątkowej osoby.
  Kiedyś się tam wybiorę napewno .
  Śpij spokojnie Krzysiu. Żona zadbała żebyś miał cudownie .

 • Marek Drozdek pisze:

  Proszę wiecznie i przy każdej okazji nie pisać o tym synu. To jest człowiek dorosły ma swoją rodzinę i swoje życie i nie na nic wspólnego z karierą i sukcesem swojego ojca. Tutaj wspominamy naszego IDOLA . A syn to odrębna sprawa.

 • Gabriela Sitek pisze:

  Piękny pomnik. Ławki pomyślane o odwiedzajacych. Wielu fanów pokonuje wiele kilometrów żeby tu dotrzeć . Mogą wygodnie spocząć . Dziękujemy rodzinie że zatroszczyła się również o fanów .

 • GośćT.B. pisze:

  Wszystko to smutna prawda. Wielki niesmak.

 • Janina pisze:

  Grób podwójny ale to całe obejście też podwójne czyli wygląda to jak estrada i te ławki brrrr!!!!Nie chciałabym moim bliskim zrobić takiego cyrku!Umiar .umiar wredna wdówko pokazówko!

  • Gość pisze:

   Wredna to jest pani. Nie umie pani uszanować niczego .

  • GośćBeata pisze:

   Za tyle zapłacili tyle mają, dorzucilas im choc zlotowke do tego? ” Wdówka ” postawiła to chciała , ty też postawisz to co będziesz chciała, różnica miedzy wami jest taka, że ty musiałaś sobie jadu upuscic żebyś poczuła się lepiej, a ” Wdówka ” nawet nie zareaguje na twoj nagrobek.

  • Romek Z. pisze:

   Jeśli dla ciebie cmentarz jest cyrkiem to ja ci współczuję . Co ty tu robisz na tym forum ?

 • Gość p r pisze:

  Najbiedniejszy wśród nich to jest jego syn 🥲🥺

  • Martyns pisze:

   Bo nie chce mu się pracować to nic nie ma . Czy to takie dziwne ?

  • Korek Natan pisze:

   A gdzie ty człowieku tu widzisz syna ?
   A biedny to on jest bo wszystko co dostał od ojca stracił , nie pracuje więc jak ma być bogaty ?

 • Gość p r pisze:

  Szkoda tego syna naprawdę 🥺🥲🥲

  • Romantyk pisze:

   No ciekawe czy w ogóle był u ojca na cmentarzu w ten dzień ?
   Bez zaproszenia pewnie nie przyszedł

  • Basia pisze:

   Każdy jest kowalem swego losu i taki los urządził sobie ten prawie 50 letni facet.

 • Gość pisze:

  Nie wiem o co z tym wszystkim chodzi co za muzyk nie zrobił żadnej karnety za granicą tylko pił i cpol i się lajdaczyl a potem udawał świętego

 • ada pisze:

  a gdzie kwiaty, widać tylko znicze kupione hurtowo

  • Max pisze:

   Kwiatów jest pełno – nie widzi pani na zdjęciach ?
   A znicze nie mogą być kupione hurtowo bo każdy z nich jest postawiony i zapalony przez inną osobę. Dużo goryczy jest w pani – nieładnie .

 • GośćA pisze:

  Nie ważne jak wgląda jego grób i żona pozująca na cierpiętnice. Ważne jakie zostawiał wspomnienia po sobie….a tego pozostawiają wiele do życzenia…

 • Gośćdom pisze:

  Co w tym nadzwyczajnego

  • Jozef pisze:

   A czy wazny grob teraz? Zostawil wspomnienia fajnej muzyki ale fakt ze zostawil jedynego syna ktorego zrobil kaleka z niczym, daje do myslenia .A tej czarnej laluni fotografujacej sie ciagle przy pomniku to juz dosc …zmija, wredna zachlanna baba …tylko kasa , niech sie przestanie lansowac bo jest nikim , kobieta ani klasy ani serca?ani zadnych odruchow czlowieczenstwa , egoistka,..zabezpieczyla siebie i swoja rodzine i to jej maz. na to zapracowal .Omamila tak chlopa ze zapomnial ze ma syna .

 • Goś pisze:

  Jedynego syna zostawił z niczym. Najlepszy pomnik Tumie pomoże

  • Tadeusz morski pisze:

   Ten 48 letni pan niech w końcu zacznie pracować jak my wszyscy a nie narzeka że nic nie ma .

  • Torino pisze:

   Każdy ma prawo zrobić co chce ze swoim majątkiem. Syn musi sam przeżyć swoje życie i umieć o się IE zadbać .

 • Gość pisze:

  Bez przesady z niesamowitym widokiem, wszystkie cmentarz tak wyglądają

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×