Szukaj

TVP szykuje powrót na antenę hitowego programu. Po 9 latach ponownie ruszyły castingi!

Tak to leciało

Tak to leciało

Hitowy program muzyczny był obecny na antenie 4 lata. Przewinęło się przez niego wiele gwiazd. Po 9 latach zaczęły się castingi, a format ma powrócić na antenę.

Telewizja Polska wraca do sprawdzonych formatów. Właśnie wyszło na jaw, że ruszyły castingi do popularnego prawie 9 lat temu programu muzycznego, w którym można było wygrać 150 tysięcy złotych. Okazuje się, że show powróci w odświeżonej formule. Właśnie ruszyły castingi.

Hitowy teleturniej muzyczny wraca na antenę TVP

Tak to leciało, to show, które powstało na licencji amerykańskiego programu Don’t forget the lyrics. Było emitowane na antenie TVP2 w latach 2008-2014. Teleturniej prowadził Maciej Miecznikowski – wokalista zespołu Leszcze.

Portal Telerozrywka.pl podaje, że program powróci w odświeżonej formie. Jest także duża szansa, że program ponownie poprowadzi Miecznikowski. Żeby dostać się do programu, trzeba się zarejestrować na stronie i przejść casting.

Przypomnijmy, że były także odcinki specjalne, w których znani goście grali na cele charytatywne. W jednym z nich pojawił się obecny juror The Voice Senior, Andrzej Piaseczny.

Swoją znajomość wielkich hitów sprawdziła także Edyta Górniak.

Jakie były zasady Tak to leciało!?

Zadaniem uczestnika było śpiewanie fragmentów piosenek. Na ekranie wyświetlane były kategorie, uczestnik sam wybierał ich kolejność. W każdej z nich były do wyboru dwie piosenki i to gracz decydował o tym, którą z nich zaśpiewa. Muzyka była grana na żywo, a tekst utworu był wyświetlany. W pewnym momencie zespół przestawał grać, a na ekranie brakowało fragmentu tekstu. Zawodnik musiał śpiewać dalej – konkretny wers lub jego fragment. Jeśli uczestnik miał wątpliwości, czy zaśpiewał prawidłowo tekst piosenki, mógł skorzystać z tzw. wyjść awaryjnych: podpowiedzi suflera,
podania przez komputer dwóch brakujących słów, podania przez komputer 3 możliwych odpowiedzi, z których jedna jest prawidłowa. Gdy gracz był pewien swojej odpowiedzi, wygłaszał formułę: Tak to leciało.

Za każdy poprawnie zaśpiewany fragment uczestnik wygrywał pieniądze. Ostatecznie można było zgarnąć 150 tysięcy złotych, ale by je wygrać, trzeba było odgadnąć słowa aż 10 utworów.


"Tak to leciało!" wraca na antenę

"Tak to leciało!" wraca na antenęscena z: Edyta Górniak, Maciej Miecznikowski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

"Tak to leciało!" wraca na antenę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×