Synek Kasi Sokołowskiej podróżuje jak prawdziwy książę. Jego mama zadbała, żeby wygodnie i bezpiecznie docierał do celu

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska i Artur Kozieja skupili się na swoim synku. Gwiazda Top Model pokazała właśnie, jak podróżują razem z dzieckiem.

Kasia Sokołowska długo marzyła o dziecku. Zaszła w ciążę w wieku 49 lat dzięki metodzie in vitro i udowodniła, że na bycie mamą zawsze jest czas. Teraz cieszy się dojrzałym macierzyństwem, do którego prowadziła niełatwa droga, okupiona sporym bólem i wyrzeczeniami. Wcześniej poroniła. Jeszcze w ciąży w wielu wywiadach mówiła, że nie przejmuje się swoim wiekiem i wierzy, że świetnie sobie z wszystkim poradzi.

Nie ma się co oszukiwać. Zdecydowałam się na procedurę in vitro, bo myślę, że pewne zdarzenia upewniły mnie w tym, że bardzo chcę mieć dziecko. Po naturalnej ciąży, którą straciłam, pojawiła się potrzeba macierzyństwa i pewność, że chcę o to zawalczyć. Jestem jeszcze młoda, zdrowa, wszystko jeszcze działa, więc zaczęłam o to walczyć. Cudowne jest to i sama się wzruszam, że udało się
– wyznała w programie Miasto kobiet na antenie TVN Style.

Sokołowska została mamą Ivo Lwa 18 lipca tego roku. Nie ukrywała w wywiadach, że spełniło się jej wielkie marzenie:

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Ojcem chłopca jest wieloletni partner Sokołowskiej, biznesmen 53-letni Artur Kozieja. Mężczyzna jest już ojcem bliźniaczek, a teraz ponownie może sprawdzić się w roli taty.

Sokołowska cieszy się macierzyństwem i chętnie dzieli się chwilami z synkiem na Instagramie.

Tym razem pokazała, jak podróżuje Ivo.

Tak podróżuje synek Kasi Sokołowskiej

W niedzielę w relacji na Instagramie Kasi Sokołowskiej pojawiło się wideo, na którym widać, jak podróżuje jej rodzina. Luksusowy samochód i wygodny fotelik, są gwarancją bezpiecznej i komfortowej podróży Ivo Lwa. Rodzice chłopca spędzają z nim każdą chwilę. Widać, że są bardzo szczęśliwi, że maluszek przypieczętował ich miłość. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Tak podróżuje synek Kasi Sokołowskiej

Tak podróżuje synek Kasi Sokołowskiej

Tak podróżuje synek Kasi Sokołowskiej

Tak podróżuje synek Kasi Sokołowskiej

Tak podróżuje synek Kasi Sokołowskiej

Tak podróżuje synek Kasi Sokołowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×