Najmłodszy syn Michaela Jacksona ma już 20 lat! Dawno niewidziany Blanket pokazał się publicznie. To już dorosły mężczyzna

Tak dziś wygląda Blanket Jackson

Tak dziś wygląda Blanket Jackson

Michael Jackson miał troje dzieci. Najbardziej tajemniczy jest jego najmłodszy syn. Jak obecnie wygląda Blanket Jackson?

Michael Jackson doczekał się trojga dzieci. Legendarny artysta wychowywał córkę Paris, Prince’a Michaela I i Blanketa Jacksona, a właściwie Prince’a Michela II. Media donosiły, że Blanket po śmierci ojca znalazł się pod opieką babci oraz kuzyna, a oni mieli izolować go od świata. Dziś ma 20 lat i nazywa się teraz Bigi Jackson. Do sieci właśnie trafiły jego nowe zdjęcia. Jak obecnie wygląda?

Jak obecnie wygląda najmłodszy syn Michaela Jacksona?

Najmłodszy syn Michaela Jacksona jest tajemniczy, przez co niewiele o nim wiadomo. Nie udziela się w mediach i rzadko pokazuje się publicznie. Miał zaledwie 7 lat, kiedy zmarł jego ojciec. Bardzo mocno przeżył jego stratę. Życie sprawiło, że musiał bardzo szybko dorosnąć. Prince Michael Jackson II, zwany Blanket, obecnie to już dorosły mężczyzna. Jak wygląda? Właśnie do sieci wpadły zdjęcia z imprezy Halloween. Młody mężczyzna zapozował z przyjaciółmi i starszym bratem z okazji Halloween. Wyrósł na szczupłego mężczyznę. Naszym zdaniem nie jest podobny do legendarnego ojca.

Bigi Jackson całe dzieciństwo był chroniony przed prasą, a kiedy dorósł, sam izolował się od mediów. W ubiegłym roku po raz pierwszy zrobił wyjątek.  1 listopada był gościem Good Morning Britain. Oprowadzał wówczas dziennikarza po posiadłości w Encino, w której odbywało się przyjęcie Thriller Night Halloween. Imprezę zorganizował jego starszy brat Prince Jackson I, by zbierać fundusze dla fundacji Heal Los Angeles. Bigi podkreślał w rozmowie, że dla ojca, oprócz muzyki, ważne było pomaganie innym.

O to mu chodziło i to jest to, co każdy z nas chce robić – tworzyć rzeczy, które ludzie, miejmy nadzieję, będą lubić, ale także będą mogły korzystnie wpłynąć na ich życie – mówił w programie.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Blanket Jackson - Halloween 2022

Blanket Jackson - Halloween 2022

Blanket Jackson i Prince Jackson - Halloween 2022

Blanket Jackson i Prince Jackson - Halloween 2022

Bigi Jackson świętował 18. urodziny

Bigi Jackson świętował 18. urodziny

Komentarze

  • Gość pisze:

    Ponoć Jackson nie mógł mieć biologicznych dzieci a to za sprawą jego rodzonego ojca- menagera, który kopał go w przyrodzenie (J był wtedy mlodziencem)gdy chciał lepszych wyników scenicznych. Pierwszy syn i corka są ponoć biologicznymi dziećmi dermatologa lekarza J. i jego asystentki (która przez chwilę była żona J). Fakt faktem że Jackson bardzo chciał mieć swoje dzieci i najważniejsze że one są w dodatku mają taką cerę jaką sobie wymarzył

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×