Obecny wygląd grobu synka Magdy Stępień wzrusza. Tak pięknie ludzie dbają o zachowanie pamięci o Oliwierku

Grób syna Magdy Stępień

Grób syna Magdy Stępień

Magda Stępień pokazała na swoim Instagramie, jak wygląda obecnie grób jej małego synka. Od 1 listopada minęło już sporo czasu, a tu takie widoki.

Magda Stępień ponad trzy miesiące temu straciła syna. Oliwier był dzieckiem modelki i piłkarza Jakuba Rzeźniczaka. Para rozstała się jeszcze zanim chłopiec przyszedł na świat. W lipcu zrozpaczona mama poinformowała, że maluch zmarł po przegranej walce z chorobą nowotworową. Razem z ojcem chłopca zamieścili w sieci oświadczenie:

Choroba Oliwierka, niestety, szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj, na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – brzmiał komunikat o śmierci Oliwierka.

Magda informowała o ostatnim pożegnaniu swojego dziecka, ale po pogrzebie na dłuższy czas zniknęła z mediów. Jednak jakiś czas temu zdecydowała się wrócić nie tylko do sieci, ale także udzieliła kilku wywiadów. Między innymi gościła w Dzień Dobry TVN. Opisała tam moment, w którym umierał jej Oliwier.

Stępień od czasu powrotu do przestrzeni publicznej przeżywa żałobę po stracie dziecka, publikując liczne posty i relacje. Niedawno pokazała zdjęcie i napisała, jak wygląda obecnie jej życie.

Mało instagramowe zdjęcie, ale tak wygląda real life.
Małymi krokami do przodu.
Dziękuje, że jesteście.
Każdego dnia tyle wiadomości, tyle wsparcia.
Dam radę, muszę.

Nie zabrakło wspomnienia o chłopcu także 1 listopada. Mimo że Magda myślała, że nie udźwignie żalu tego dnia, pokazała, jak wygląda grób jej syna i podziękowała za tak liczne dowody na to, że ma silne wsparcie i ludzie wiedzą, że Oliwier był wyjątkowym dzieckiem. Kilkanaście dni po Wszystkich Świętych nowe zdjęcie nagrobka chłopca trafiło na jej Instagram.

Magda Stępień pokazała grób synka kilkanaście dni po 1 listopada

W sobotę w relacji Magdy Stępien pojawiło się zdjęcie nagrobka Oliwiera. Widać, że miejsce jego spoczynki jest licznie odwiedzane. Cały czas palą się znicze i są świeże kwiaty. W tym wypadku widok od dnia 1 listopada nic się nie zmienił. Ludzie cały czas dają dowody na to, że chłopiec i jego walka z nowotworem na zawsze pozostanie w ich sercach. Wzruszające.

 


Tak obecnie wygląda grób synka Magdy Stępień

Tak obecnie wygląda grób synka Magdy Stępień

Magda Stępień pokazała grób synka 1 listopada

Magda Stępień pokazała grób synka 1 listopada

Magda Stępień wspomina synka

Magda Stępień wspomina synka

Komentarze

 • Gość elfi pisze:

  Bog nikogo nie zabiera ! Bog jest Bogiem żyjących nie umarłych!,
  Choroba rak to konsekwencjiagrzechu i mutacji komórek w organizmie człowieka który to albo zwalcza chore komórki albo się im poddaje

  • Gość pisze:

   na podstawie czego taka „refleksja”? (choroba rak to konsekwencja grzechu). I zestawienie nauki i religii w jednym zdaniu, jako tematów sobie równoważnych..

 • Gość pisze:

  Boże prosze nie zabieraj dzieci ludzi młodych tylko starszych przygotowanych dziękuję

 • Gość pisze:

  dziecka szkoda Boże dlaczego prosze nie zabieraj dzieci ludzi młodych zabieraj tylko starszych przygotowanych dziękuję

 • Gość ewa pisze:

  Też jestem matką, która pochowała dziecko. To było dawno temu. Ból można jedynie oswoić ale niesie się go dalej. Każde dziecko jest jedyne i niepowtarzalne. Mnie los dał drugie, zdrowe i kocham je bezgranicznie , odrębnie. Wszystkiego co obrego Pani Magdo.

 • Gość pisze:

  Życie na insta. Rozumiem ból , ale sprzedać siebie dla kilu latków . Dramat .

 • Gość pisze:

  Kochana P.Bóg ci to wszystko wynagrodzi będziesz miała jeszcze dzieci milość szczęście i godnego ciebie faceta.Zobaczysz Oliwier będzie z góry patrzył szczęśliwy.Ja też mam raka złośliwego jestem po amputacji piersi rodzice umarli mąż odszddzedł do kochanki .A ja zostalam ze synem i proszę Boga o cud uzdrowienia aby mój syn nie został sam.Rozumię Ciebie i cierpię z Tobą.Przyjdzie czas że kiedyś zaświeci dla Ciebie słońce jestem tego prwna.A ci którzy Cię skrzywdzili zapłacą za wszystko przyjdzie na to czas niech sié upajają swoim szczęściem póki mogą bo u góru wszystko widza i rozliczą nie ma tak w życiu za wszystko orzychodzi zaplata. Nigdy nie zbuduje się szczęścia na cudzej krzywdzie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×