W końcu wyszło na jaw, jak naprawdę nazywa się Kinga Rusin. Latami milczała na ten temat

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Jak naprawdę nazywa się Kinga Rusin? Co widnieje w dokumentach dawnej gospodyni Dzień Dobry TVN?

Kinga Rusin to jedna z najbardziej znanych niepracujących obecnie w zawodzie dziennikarek w naszym kraju. Debiutowała w latach 90. w TVP, a później na kilkanaście lat związała się z TVN. Tam widzowie mogli oglądać ją w najróżniejszych programach, ale od samego początku była związana z Dzień Dobry TVN. Dwa lata temu podjęła decyzję o tym, by zrezygnować z pracy na antenie.

Dlaczego już nie „DDTVN”? Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej – mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna

Dalej dziennikarka nawiązała do odejścia jej kolegi, współprowadzącego program Piotra Kraśki.

Ostatnio wiele się zmieniło w Dzień Dobry TVN, a odejście mojego współprowadzącego stworzyło naturalną okazję, by ruszyć do przodu. Kiedy jak nie teraz?

Kinga razem ze swoim partnerem Markiem Kujawą ruszyli w świat. Są w ciągłym ruchu i mieszkają w najpiękniejszych miejscach na różnych kontynentach. Kilka miesięcy spędzili na Malediwach, potem w Kostaryce. Odwiedzili wiele krajów Europy, ale sporo czasu spędzili też w Afryce, gdzie mieli okazję podglądać z bliska dzikie zwierzęta. Bajecznymi, egzotycznymi widokami i często smutnymi przemyśleniami (jak to z Zambii) dzieli się z fanami na Instagramie. To właśnie social media pozwalają jej utrzymywać stały kontakt z wielbicielami jej talentu.

Jednak niewiele osób wie, że Kinga Rusin w dokumentach ma inne nazwisko…

Jak naprawdę nazywa się Kinga Rusin?

Kinga Rusin i Tomasz Lis wzięli ślub w 1994 roku. Para doczekała się dwóch córek: Poli i Igi. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Małżonkowie rozwiedli się w 2006 roku. Od tamtej pory ich relacje nie należały do najłatwiejszych. Sytuację pogarszał fakt, że rok później dziennikarz wziął ślub z przyjaciółką byłej żony, która w dodatku była świadkową podczas ich ceremonii, Hanną Smoktunowicz (obecnie także są po rozwodzie, red.)

Okazuje się, że Kinga nadal ma w nazwisku drugi człon, który pozostał jej po byłym mężu, Tomaszu Lisie. W dokumentach wciąż figuruje więc jako Kinga Rusin-Lis.

Spodziewaliście się, że dawna gwiazda TVN ciągle legitymuje się nazwiskiem z czasów małżeństwa?


Kinga Rusin i jej partner

Kinga Rusin i jej partner

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×