Tak mieszka Anita Werner. Piękne i jasne wnętrza robią wrażenie, ale podłoga, to prawdziwy sztos

Tak mieszka Anita Werner

Tak mieszka Anita Werner

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk tworzą szczęśliwy związek od 2018 roku. Jak mieszkają?

Anita Werner od niemal dwudziestu lat jest związana z TVN. Na antenie TVN24 prowadzi Fakty po południu Fakty po Faktach. Chociaż przed kamerą występuje od dawna, dopiero od niedawna jest aktywna na Instagramie. Właśnie tam dzieli się z internautami z ciekawostkami z życia prywatnego.

Publikacje Anity Werner w social mediach są coraz odważniejsze. W ubiegłym roku zaczęła wstawiać zdjęcia z partnerem, Michałem Kołodziejczykiem, z którym jest od 2018 roku, a oficjalnie pokazała się publicznie na TeleKamerach 2019. Zbudowali trwałą relację, a mimo że raczej unikają mediów, od czasu do czasu jakieś informacje przedostają się do prasy:

W pracy opowiada o wspólnych weekendach i zakupach. Są ze sobą bardzo szczęśliwi. Michał zapewnia, że Anita wcale nie jest królową lodu, jak nazywają ją widzowie Faktów. Ma ponoć wielkie poczucie humoru i dużo się śmieje – pisało dziennikarce Fakt.

Werner jakiś czas temu wyznała, na jakiej relacji jej zależało.

W związku nie chodzi o rywalizację. Ja całe życie rywalizowałam ze sobą, mam dość. Nie chcę jeszcze w domu napinać mięśni. Lepiej się nawzajem nakręcać. Nawet gdy reprezentujemy różne dyscypliny. Ja mogę jego dyscypliny nie znać, mogę być w niej słaba. Ważne, że widzę, że on jest mistrzem. Wtedy jest podziw, jestem szczęśliwa i dumna – mówiła w Twoim Stylu.

Jak mieszkają Anita i Michał?

Jak mieszka Anita Werner?

Anita Werner od czasu do czasu pokazuje fragmenty swojego mieszkania. Podobnie dzieje się na profilu Michała Kołodziejczyka. Na zdjęciach widać, że ich gniazdko jest jasne i przestronne. W korytarzu przy wejściu do apartamentu stoi ogromna, biała szafa, a naprzeciwko niej komoda. Na ścianie wisi wielkie lustro.

Kuchnia jest połączona z salonem i także jest jasna, a na lodówce można dostrzec sporo magnesów. Wnętrze jest wygodne i funkcjonalne.

Jasne i nowoczesne wnętrza zdobią długie, ciemnoszare zasłony, które sprawiają, że surowe wnętrza są dużo bardziej przytulne. Zasłaniają wysokie okna w mieszkaniu. W salonie stoi wielki regał z książkami. Kołodziejczyk i Werner mają naprawdę bogatą kolekcję. Warto zwrócić też uwagę na drewnianą podłogę, która nadaje charakteru wnętrzom.


Tak mieszka Anita Werner

Tak mieszka Anita Werner

Tak mieszka Anita Werner

Tak mieszka Anita Werner

Tak mieszka Anita Werner

Tak mieszka Anita Werner

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×