Wow! Ania Wendzikowska ma w domu statuetkę Oscara. Tak gwiazda mieszka razem z córeczkami

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska pokazała wnętrza jej luksusowego apartamentu. Tak mieszka gwiazda Dzień Dobry TVN. Jest nowocześnie, ale nie brakuje klasyki. 

Anna Wendzikowska nie może narzekać na nudę w swoim życiu. Od kilkunastu lat pracuje dla Dzień Dobry TVN. Jest również matką dwóch córek 7-letniej Kornelii oraz 3-letniej Tosi, które sama wychowuje. Dziennikarka nie narzeka na obowiązki, związane z macierzyństwem. Stara się sprostać temu niezwykle trudnemu zadaniu, jak najlepiej potrafi. Regularnie podróżuje z małymi dziewczynkami, co chętnie relacjonuje w sieci. Przed Bożym Narodzeniem zabrała swoje pociechy do Laponii, gdzie miały okazję spotkać się twarzą w twarz z Mikołajem.

Tak mieszka Anna Wendzikowska. Zdjęcia wnętrz

40-latka w ciągu lat kariery zebrała spore grono fanów, z którymi stara się pozostawać w stałym kontakcie. Jej profil na Instagramie, zaobserwowało już prawie 500 tysięcy użytkowników. To tam dzieli się skrawkiem swojej codzienności, a także informuje o kolejnych projektach. Tym razem pokazała, wnętrze luksusowego mieszkania, które znajduje się w Warszawie.

Wendzikowska słynie z wyczucia stylu, o czym świadczą dobrze dobrane i przemyślane kreacje, w których pokazuje się publicznie. Okazuje się, że dobre oko ma także do wnętrz. Apartament, w którym mieszka z dwiema córkami, urządzony jest w stylu nowoczesnym. Nie brakuje jednak klasyki. W pomieszczeniach przeważają stonowane kolory. Dodatki dobrane są z największą precyzją, dzięki czemu wszystko łączy się w jedną całość.

Zauważyć można także, że gniazdko dziennikarki jest dosyć spore i wysokie. Swoją budową przypomina loft. Posiada także drugie piętro, do którego wiodą schody. Anna w odpowiedzi na prośbę obserwatorki nagrała specjalną relację, w której pokazała, jak wygląda wejście na górę. W pewnym momencie na ekranie ukazała się ogromna statuetka, która przedstawia rycerza – tego samego, który wręczany jest gwiazdom podczas rozdań Oscarów. Różnicą poza rozmiarem był również kolor. Na gali nagrody są złote, natomiast Wendzikowska trzyma w domu czarną wersję.

Zdjęcia prezentujemy w galerii. Jak wam się podobają wnętrza?


Anna Wendzikowska ma w domu Oscara

Anna Wendzikowska ma w domu Oscara

Anna Wendzikowska - drugie piętro

Anna Wendzikowska - drugie piętro

Anna Wendzikowska - drugie piętro

Anna Wendzikowska - drugie piętro

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×