Maciej Kurzajewski wykorzystuje każdą chwilę z synem. Tak spędzają wspólny czas. Nie tylko spacery z wnuczką

Maciej Kurzajewski z synem

Maciej Kurzajewski z synem

Maciej Kurzajewski spędza czas we Włoszech z synem i jego rodziną. Poznał swoją wnuczkę. Relacjonuje też to, czym zajmuje się z Franciszkiem. Mamy zdjęcie.

Maciej Kurzajewski kilka dni po tym, jak został dziadkiem, zapakował walizki i poleciał do Włoch. Towarzyszy mu oczywiście Kasia Cichopek. Dziennikarz chętnie pokazuje fanom to, jak spędza czas z Franciszkiem i jego rodziną. Co pokazał w niedzielę.

Tak Maciej Kurzajewski spędza czas z synem we Włoszech

Maciej Kurzajewski doczekał się pierwszej wnuczki. Jego starszy syn i jego żona powitali na świecie córeczkę. Dumny dziadek już jest we Włoszech i spędza czas z rodziną.

Zapozował razem z synem podczas spaceru z dziewczynką.

Ojciec i ojciec – podpisał zdjęcie dumny dziadek.

Teraz dziennikarz relacjonuje wspólny czas. Jak wiadomo, Maciej jest pasjonatem biegania, więc nie dziwi fakt, że także we Włoszech, wybrał się pouprawiać ten sort z Franciszkiem. Na opublikowanej fotografii zaznaczył, że to czas ojca i syna. Udało im się przebiec 7 kilometrów w niecałe 40 minut.

Paulina Smaszcz komentuje wyjazd Macieja Kurzajewskiego do wnuczki

Paulina Smaszcz nie powstrzymała się przed komentarzem na temat wyjazdu Macieja Kurzajewskiego do Włoch. Urządziła poranny live na Instagramie i odniosła się do sytuacji.

Zacznę od bardzo pozytywnej wiadomości […] Mój były mąż nareszcie zrozumiał, że dzieci są najważniejsze i zaczął odbudowywać z nimi relacje. Przeprosił się z moim starszym synem – mówiła do swoich fanów.

Wyznała, że walczyła od długiego czasu, żeby unormował relacje z dziećmi i się doczekała.

Pojechał do Włoch, zobaczył wnuczkę, zainteresował się… No, to słuchajcie. Półroczna walka, chyba nawet dłużej, o to, żeby zrozumiał, że po 23 latach to dzieci są najważniejsze. Dzieci. To, co zostawiliśmy po sobie, to są dzieci. Nie sprawy materialne, tylko dzieci – kontynuowała.

Nie ukrywała, że cieszy się z tego, że Maciej pogodził się z synami.

Słuchajcie, jestem w bardzo dobrym nastroju, bo cieszę się, że Maciek wreszcie to zrozumiał i będzie teraz dobrze, i odbuduje te relacja z Frankiem i Julkiem – wyjaśniła.


Maciej Kurzajewski biega z synem

Maciej Kurzajewski biega z synem

Maciej Kurzajewski z synem Franciszkiem i wnuczką

Maciej Kurzajewski z synem Franciszkiem i wnuczką

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski we Włoszech

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski we Włoszech

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pewnie że ma prawo . Jest bardzo dobrym ojcem i wie że to czas bezcenny .

 • Gość pisze:

  Niech Cichopek zainteresuje sid w końcu swoimi dziećmi

 • Gość Toja pisze:

  Cichopka jest po to żeby nawiązać przyjaźń z synową Maćka. Zapewne niedługo powiadomi nas o tym jakie są z nich świetne psiapsiółki. I w ten sposób wbije szpile Paulinie. Maciek wbija je całą tą relacją z wyjazdu. Takie psychologiczne dręczenie, ale wielu się to podoba. Cały ten wyjazd jest w tym celu, żeby pokazać to czego tak naprawdę nie ma, bo gdyby było to nie trzeba by było udowadniać.

 • Gość pisze:

  Oczywiście że można nie swoimi wnukami Się zająć ale żeby swoje dzieci zaniedbywać dla wojaży lansu i kochanka to porażka.Ale ta 40 letnia infantylna idiotka już całkiem oszalała.

  • Gość ggg pisze:

   Ona nie zaniedbuje dzieci . Dzieci też mają ojca ,który sprawuje opiekę nad nimi . Wyjeżdża w czasie kiedy to jego kolej na zajmowanie się opieką nad dziećmi. A to 40 letnia kobieta nie może ułożyć sobie życia bo co ? bo są dzieci? Lepiej im będzie widzieć uśmiechniętych i szczęśliwych rodziców osobno niż obserwować codziennie jak to rodzice się mijają i nic do siebie nie czują. Dajcie już im spokój

 • Gość pisze:

  Ciekawe kiedy najlepsza babcia odłączy się od mediów i pojedzie zobaczyć wnuczkę

 • Gość pisze:

  Są para wiec jeżdżą razem!!! Ja tez z mężem chodzę oglądać JEGO wnuki, na wesele do Jego córki , na urodziny do JEGO wnuków i robię wigilie dla nie moich wnuków zięciów i córek

  • Ewas pisze:

   Oby nie było za późno dla dzieci chopek.

  • Gość pisze:

   To oczywiste ze jej tam nie zaprosili i robi dobrą minę do złej gry…to ona ma tragiczne z relacje z dziećmi

 • Gość pisze:

  Mega porażka mieć takiego ojca

 • Gość pisze:

  Ten jego syn w ogóle nie jest podobny do siebie.Ale może to przez ten zarost i dłuższe włosy.Dobrze że ojciec z synem spędzają razem czas.Tylko po co ta Cichopka ? Nie jest tam potrzebna.Waruje i pilnuje.Powinna zostać w domu i spędzić ten czas z dziećmi.Ale to niemożliwe,chyba by w wariatkowie skończyła jakby musiała być w domu z dziećmi a nie na wyjeździe z chłopem.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×