Co Joanna Racewicz zrobiła ze swoją twarzą? Na najnowszym zdjęciu wygląda jak nie ona. Same zmarszczki dodały jej 15 lat

Joanna Racewicz - matamorfoza

Joanna Racewicz - matamorfoza

Joanna Racewicz pobawiła się filtrami na Instagramie i pokazała, jak będzie wyglądała, kiedy już się zestarzeje. Ciekawi efektu?

Joanna Racewicz to bardzo znana dziennikarka, która współpracowała z wieloma redakcjami, ale ogromną popularność przyniosła jej praca na antenie TVP. Kilka lat temu rozstała się z publicznym nadawcą i najpierw związała się z TVN, a w 2018 roku trafiła do Polsatu. Tam dołączyła do zespołu prowadzących Polsat News. Chociaż jej zawodowa kariera układa się całkiem nieźle, to w życiu prywatnym musiała zmierzyć się z wielką tragedią. W katastrofie smoleńskiej zginął jej mąż Paweł Janeczek. Pozostawił nie tylko pogrążona w żałobie żonę, ale też synka.

Joanna Racewicz samotnie wychowuje chłopca. Igor jest dla niej całym światem i łączy ich wyjątkowa więź. Pomimo natłoku obowiązków stara się spędzić z nim każdą chwilę. Ze względu na to, że jest osobą publiczną, życie nastolatka nie należy do najłatwiejszych. Jak wspomniała jakiś czas temu, często musi on się mierzyć z nieprzyjemnymi uwagami na jej temat.

Dziennikarka często także publikuje w sieci zdjęcia z synem. Pod ostatnim z nich wyznała, że wszedł on w trudny okres dorastania, co objawia się typowym buntem nastolatka.

Życie z nastolatkiem jest jak pole minowe.
Jakby zamieszkać z obcym człowiekiem, którego reakcji nie jesteś w stanie przewidzieć. Niby te same oczy, włosy, dołeczki w policzku i głos – wciąż niezmieniony. Tak samo rozrzuca ubrania, lubi filmy z Tomem Hollandem i ciagle zapomina kluczy… Ten sam, a zupełnie inny. Na liście słów w roli głównej – „NIE”. „Nie zrobię, nie pójdę, nie mam ochoty, a w ogóle to po co? Nie będę ścielił łóżka, nie idę dziś na basen, nie podoba mi się ta bluza” – żaliła się jakiś czase temu na Instagramie.

Tym razem jednak na jej profilu pojawiła się symulacja, jak Racewicz będzie wyglądała jako babcia.

Jak Joanna Racewicz będzie wyglądała jako babcia?

Joanna Racewicz postanowiła pobawić się na Instagramie filtrami. Wykorzystała ten, który dodaje lat. Efektami tego, jak będzie wyglądała jako babcia, podzieliła się w relacji na Instagramie. Nawet po metamorfozie dziennikarka jest niezwykle atrakcyjna. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Joanna Racewicz - metamorfoza

Joanna Racewicz - metamorfoza

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Joanna Racewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×