Joanna Opozda szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Zdradziła, jak jej się to udało. Smutna odpowiedź aktorki

Janna Opozda - jak wróciła do formy

Janna Opozda - jak wróciła do formy

Joanna Opozda zdradziła fanom na Instagramie, jak udało jej się tak szybko wrócić do formy po ciąży. Jej odpowiedź zawiera gorzką nutę...

Joanna Opozda i Antek Królikowski w zeszłym roku wzięli ślub. Ich relacja od początku należała do burzliwych. Zaledwie kilka tygodni po ślubie aktorka potwierdziła, że jest w ciąży. Razem z Antkiem czekali na narodziny syna. Vincent przyszedł na świat 22 lutego. Niestety krótko potem portal Pudelek poinformował, że rodzice chłopca rozstali się jeszcze przed jego narodzinami. Poinformowano, że Królikowski miał zakochać się w innej kobiecie.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył – powiedziało źródło Pudelka.

Asia mieszka razem z synkiem sama, a Antek jedynie odwiedza maluszka. Para oczekuje na rozwód, a jakiś czas temu media rozgrzewał medialny spór rodziców chłopca. Nie szczędzili sobie przykrych komentarzy. Finałem, póki co, jest wywiad Antka, w którym opowiedział, jak wyglądało jego małżeństwo. Przyznał, że nigdy nie mieszkał razem z żoną.

W jaki sposób Joanna Opozda tak szybko wróciła do formy po ciąży?

Joanna Opozda  bardzo szybko wróciła do formy po porodzie. Nie ukrywa przed fanami, że skorzystała z dobrodziejstw współczesnej medycyny i wykonała zabieg, ale i tak efekt jest imponujący. W końcu, jak zdradziła, w trakcie oczekiwania na pierworodnego przytyła 18 kilogramów, co nie jest wcale tak mało, zważywszy na drobną posturę Asi.

Aktorka pozostaje w stałym kontakcie z fanami. W niedawnej sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie zdradziła im kolejną porcję informacji na temat swojego życia. Została zapytana między innymi, jak udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży.

Na początku dużo stresu (a ja wtedy prawie nie jem). Teraz bardzo często tańczę z synem na rękach. Polecam!

Każdy, kto śledzi Joasię wie, że rzeczywiście ostatnimi czasy, nie było jej łatwo. Pozostaje mieć nadzieję, że już powoli wszystko będzie dobrze.


Joanna Opozda odpowiada fanom na pytania

Joanna Opozda odpowiada fanom na pytania

Joanna Opozda odpowiada fanom na pytania

Joanna Opozda odpowiada fanom na pytania

Joanna Opozda odpowiada fanom na pytania

Joanna Opozda odpowiada fanom na pytania

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×