To, co Harry zrobił w 40. urodziny Williama, przesądza sprawę. O pojednaniu nie ma mowy

Książę William i książę Harry

Książę William i książę Harry

William jest załamany tym, w jaki sposób Harry potraktował go w jego 40. urodziny. Co takiego zrobił młodszy z braci?

Nie jest tajemnicą, że synowie następcy tronu, Księcia Karola, nie mają ostatnio najlepszych relacji. Media, zwłaszcza brytyjskie, już kilkakrotnie spekulowały, że William i Harry zakopią topór wojenny i się pogodzą. Najgłośniej było na ten temat w ubiegłym roku — najpierw w kwietniu w związku ze śmiercią i pogrzebem ich dziadka, księcia Filipa, a potem w lipcu, gdy bracia odsłaniali pomnik swojej tragicznie zmarłej matki, księżnej Diany. Do pojednania jednak wówczas nie doszło.

Nadzieje odżyły, kiedy okazało się, że Harry wraz z rodziną pojawią się na Wyspach Brytyjskich z okazji Platynowego Jubileuszu Elżbiety II. Podobno Kate mocno pracowała nad poprawą stosunków, między mężem i szwagrem, ale znowu wszystko skończyło się na pobożnych życzeniach.

21 czerwca William obchodził 40. urodziny. To, co zrobił Harry, ostatecznie grzebie nadzieję na to, że jeszcze kiedyś relacja braci będzie serdeczna.

Jak Harry uczcił 40. urodziny Williama?

Kiedyś mogli ze sobą konie kraść, ale to już przeszłość. 40. urodziny Williama minęły bez najmniejszej wzmianki ze strony jego młodszego brata. New Idea podaje, że starszy syn Diany spędził ten dzień cicho z rodziną i przyjaciółmi z organizacji charytatywnej.

William potrzebował przestrzeni na oddech – mówi źródło – Wiele się działo, między jego napiętym harmonogramem, złym stanem zdrowia jego babci i nieustannym napięciem z bratem. To był dziwny czas.

Mówi się, że stosunki między Williamem a księciem Harrym są tak złe, że młodszy brat nawet nie skontaktował się z nim w jego 40. urodziny.

William jest naprawdę zdenerwowany i załamał się z powodu Harry’ego. Zwierzał się Kate wiele razy ostatnio – mówi wtajemniczony.

Tak źle pomiędzy braćmi chyba jeszcze nie było. Marne są szanse na pojednanie.


Ślub księcia Karola i Camilli

Ślub księcia Karola i Camilli

książę Harry i książę William

książę Harry i książę William

Ślub księcia Karola i Camilli

Ślub księcia Karola i Camilli

Komentarze

 • Tim pisze:

  Artykuł o tym że brat nie zadzwonił do brata??? nie no naprawdę?? szok

  • Gość pisze:

   A co, żal doopę ściska, że nic o Tobie nie piszą? Widocznie nie ma co pisać.

 • Gość pisze:

  przykre,że kobieta dzieli rodzinę

  • Gość 13 pisze:

   A dlaczego nie? Kobiecie nie wolno? Gorszy sort?

  • Gość pisze:

   Taka jak meg to najgorszy sort

  • Gość pisze:

   Wcale babcia nie podzieliła, ani ojciec, który źle traktował jego żonę… To żony wina. Oj jakie to Polskie. Żaden polski mąż nie stanąłby przeciwko rodzinie w obronie matki swoich dzieci. Moim zdaniem Harry ma wielkie jaja i charakter

  • Gość pisze:

   To żona staje się po ślubie najbliższą rodziną reszta jest drugoplanowa. Chyba że to jakiś maminsynuś siusiumajtek i pipa w rurkach a nie facet.

  • Gość pisze:

   Przykre, gdy inna kobieta uważała, że ma prawo do obu braci i nie pohamowala własnej niechęci do wybranki młodszego z braci.

 • Kuba pisze:

  Dobrze robi to facet z zasadami i charakterem ma wlasne zdanie i nikt nie będzie nim pomiatał a na pewno nie łysy Williamek podziwiam go za to i lubię cała jego rodzinę Megan i piękne dzieci dobrze wychowane w przeciwieństwie do rorwydrzonych lysego

  • Gość pisze:

   głupia jesteś jak but, a twój idol to bezjajeczne popychadło. I nie oszukuj, dwulicowa psychopatko.

  • Gość pisze:

   Harry to bezjajeczny pantofel, popychadlo i posmiewisko.
   Pozwala by pomiatala nim wycieraczka z tlustym odwlokiem, czym udowodnił, że zasłużył na pogardę brata.
   A dzieci to akurat rudy i.wycieraczka mają najbrxydsze w rodzinie. K&W za to śliczne.
   Meg z patologii znana z jachtów nie wychowa dobrze dzieci

  • Gość pisze:

   Spokojnie, weź na wstrzymanie bo się jeszcze posrasz, durna psycholko. Walczysz o uwielbienie dla tych swoich idoli jakby twoje życie od tego zależało. Warujesz tu bezprzerwy i tylko czekasz żeby upuścić jadu . Taki obsesje trzeba leczyć i to pilnie.

  • Gość pisze:

   Z tymi rozwydrzonymi dziećmi to pojechałaś. Mam dzieci w zbliżonym wieku i to, że czasem pokażą pazurki, czasem nie umieją wysiedzieć w spokoju nie świadczy, że są źle wychowane, tylko, że są zdrowe i szczęśliwe.

  • Gość pisze:

   Nie wiemy jak jest w rzeczywistości i opieramy się tylko na plotkach, które może ” nakręcają ” spiralę popularności jednej czy drugiej strony. Jest takie przysłowie „We własne gniazdo się nie……..”. Harry na to nie patrzy i z rodziną się nie liczy, taki samodzielny. ” Wyciąga różne ” sprawki” i oczekuje przychylności rodziny.

  • Gość pisze:

   A skąd wiesz jak wychowane są dzieci Rudego Harrego i tej amerykańskiej snobki, która rozwaliła rodzinę i dobre stosunki między braćmi? W imię własnego „ego” .

 • Gość pisze:

  Dobrze robi to facet z zasadami i charakterem ma wlasne zdanie i nikt nie będzie nim pomiatał a na pewno nie łysy Williamek podziwiam go za

 • K.B-Ź pisze:

  Przykre to bardzo! Megan jest przyczyną konfliktu! Jednak dopóki Harry będzie jej we wszystkim słuchał, podpowiedzi swojej merykanskiej żony – pustogłowej i zawistnej Megan, i nadal oczerniał swoją rodzinę, to jest ślepy i zgody nie będzie. Jest teraz między młotem a kowadłem, bo kocha dzieci i żonę; nie bardzo umie się z tego marazmu wyplątać. Dlatego tak trudno o pojednanie braci. Szkoda mi leciwej Babci, która też chciałaby zgody w Rodzinie, ale Harry jest hardy i Megan też jest harda. W swojej rodzinie też mocno namieszała, taki wredny charakter!!!

  • Gość 13 pisze:

   Niech słucha. Bardzo dobrze.

  • Gość pisze:

   Jeśli rzeczywiście kocha taka wycieraczke jak meg to jak najgorzej o nim świadczy. A dzieci i tak brzydkie, więc nic nie warte.
   Powinien zostawić to towarzystwo i przeprosić rodzinę

 • Gość pisze:

  hazz zawsze był półgówkiem. już w podstawówce oszukiwał na egzaminach, potem biegał na golasa, albo w mundurze nazisty po LA. alkohol, narkotyki… wszystko krył dwór. łatwo nim manipulować i teraz niestety wpadł w szpony czarownicy…

 • Gość pisze:

  Niech Willuś spada na drzewo…

 • Gość pisze:

  Elwira, jak zwykle wysmarowala artykul o niczym. Gratulacje

  • Ślepiec pisze:

   Ej tez mam zeza 🤣 ale widzę więcej niż meg 🤣 Dobrze ze mama zrobiła Brexit z UE czyli raka na zdrowym organizmie a co do rudych to nikt im władzy nie da. No chyba ze chcą doprowadzić do upadku mocarstwa Wielkiej Brytanii

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×