Tak Alex Rodriguez zareagował na pierwsze oficjalne zdjęcie J.Lo i Bena Afflecka. Nie tego spodziewali się fani

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez kilka miesięcy temu rozstał się z Jennifer Lopez. Była narzeczona sportowca natychmiast wpadła w ramiona Bena Afflecka. Jak zareagował na ich namiętne zdjęcie były partner?

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez byli jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wokalistka zaczęła spotykać się ze sportowcem w 2017 roku. Ich relacja wyglądała na bardzo poważną. Razem chętnie pokazywali się na salonach i pozowali do wspólnych zdjęć na czerwonym dywanie. Wszystko wskazywało na to, że piosenkarka po wielu nieudanych związkach w końcu znalazła prawdziwą miłość. Po dwóch latach relacji na palcu J.Lo pojawił się pierścionek zaręczynowy. Piosenkarka ani chwili nie wahała się, by przyjąć błyskotkę od zakochanego Alexa.

Narzeczeni planowali huczny ślub, który miał odbyć się na początku 2020 roku. Na temat ceremonii krążyły dosłownie legendy, a tabloidy za oceanem co jakiś czas pisały, że prawdopodobnie zakochani w sekrecie już zdążyli powiedzieć sobie tak. Baseballista i artystka nie ukrywali, że chcą jak najszybciej sformalizować związek. Ślubne plany przerwała im pandemia i wprowadzone obostrzenia. Jak już wiadomo, ich plany runęły w gruzach.

Alex Rodriguez na jachcie w Saint Tropez

Plotki o rozpadzie związku i zerwaniu zaręczyn od jakiegoś czasu krążyły w sieci. Sami zainteresowani długo nie potwierdzali tych doniesień, a zaledwie na kilka dni przed pojawieniem się oficjalnego oświadczenia publikowali w social mediach wspólne zdjęcia. Od kilku tygodni wiadomo, że związek jest już tylko wspomnieniem, a J.Lo wróciła do swojej dawnej miłości.

Piosenkarka po tym jak rozstała się z Alexem niemal natychmiast wpadła w ramiona Bena Afflecka. Związek wokalistki i aktora 18 lat temu elektryzował kolorową prasę. Ben i J. Lo rozstali się dosłownie na kilka chwil przed ślubem. Po latach dali sobie kolejną szansę, a wczoraj oficjalnie potwierdzili to, co ich łączy. Rodriguez nie ma jednak zamiaru rozpaczać po nieudanym związku i postanowił się zabawić. Sportowiec wyruszył na urlop do Saint Tropez, gdzie oddaje się relaksowi na luksusowym jachcie. Paparazzi przyłapali go na szaleństwach w wodzie.

Pomimo tego, że była narzeczona wczoraj dodała na Instagramie zdjęcie namiętnego pocałunku z nowym ukochanym, to widać, że nie ma zamiaru się tym przejmować.


Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Ben Affleck są znowu razem

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ostatnie wspólne zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×