51-letnia Małgorzata Kożuchowska zachwyca figurą. To nie siłownia jest kluczem do zachowania smukłej talii. Oto jej sekret

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska od lat zachwyca figurą. Aktorka ma 51 lat, za sobą późną ciążę, a ciągle może się poszczycić smukłą talią. Jak dba o formę?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. W 2000 roku zadebiutowała w roli Hanki Mostowiak w M jak miłośćGrała w produkcji przez ponad dziesięć lat, aż w końcu postanowiła odejść. Postanowiono uśmiercić jej bohaterkę. Scena wywoałała skrajne emocje i zainspirowała mnóstwo memów.

Nie spodziewałam się, że stanie się to takim przyczynkiem do memów. I że ta scena przejdzie do historii i będzie się ciągnęła za mną do końca życia. Na początku nie poczułam, że to może być wymierzone we mnie, myślałam raczej, że to jakaś niedoróbka. Wtedy nie miało to jeszcze aż takiej siły rażenia. Dopiero po jakimś czasie nabrało rozpędu. Miałam poczucie, że płacę za nieswój błąd. Zrozumiałam jednak, że nie jestem w stanie nic z tym zrobić, bo to żyje swoim życiem. Uznałam więc, że lepiej to polubić, niż z tym walczyć – mówiła Kożuchowska po latach.

Decyzja o odejściu była strzałem w dziesiątkę, bo wkrótce potem rozpoczęła pracę na planach innych produkcji, między innymi zagrała w Drugiej szansieRodzince.pl czy Plagach Breslau. W 2004 roku wydała płytę W futrze. Ostatnio do kin weszły nowe filmy z jej udziałem Zołza i Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle.

O pracy i życiu prywatnym Małgorzata czasem opowiada w wywiadach. Tym razem zdradziła sekret smukłej sylwetki.

Oto tajemnica idealnej figury Małgorzaty Kożuchowskiej

Małgorzata Kożuchowska od lat już jest w świetne formie. Do tego słynie z zawsze trafionych stylizacji, co przy jej figurze zawsze daje wspaniały efekt. Portal Party zapytał się aktorki, jaki jest sekret jej idealnej figury. Okazuje się, że zawdzięcza to prywatnej siłowni, czyli pracy na deskach teatru. Stawia także na aktywność fizyczną. Co wybrała?

Ostatnio postanowiłam również chodzić na basen. Od miesiąca, bardzo mnie to relaksuje z jednej strony, a z drugiej – zawsze lubiłam pływać i zauważyłam, że dobrze mi to robi. Nie przepadam za takim totalnym wysiłkiem, zazwyczaj nudzę się, moje porywy na siłownię trwają krótko – zdradziła Małgorzata Kożuchowska.

Jesteście fanami talentu i urody aktorki?


Małgorzata Kożuchowska na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska na wakacjach

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Dawida Wolińskiego 2022

Małgorzata Kożuchowska – pokaz Dawida Wolińskiego 2022

Komentarze

  • GośćBb pisze:

    W filmie „To musi byc milosc” M.K gra kobietę pragnaca zajsc w ciąze!!! Lat 51 !!! Niestety w Polsce nie znalazła sie młoda aktorka zeby zagrac taka role …

  • Gość pisze:

    Bez przesady z tą uroda

  • Gość pisze:

    Jak inni lepiej wygląda zamieszki w brukseli iran vs usa kłócą się kto lepiej gra w piłke w chinach covid w katarze w lidlu olej za 10zł takźe nudy nie ma a kawa stygnie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×