Wielka feta u Rozenek. Przed samym porodem wyprawiła urodzinowe przyjęcie. Jej brzuszek był w centrum uwagi

Małgorzata Rozenek – urodziny syna Tadzia

Małgorzata Rozenek – urodziny syna Tadzia

Małgorzata Rozenek w oczekiwaniu na rozwiązanie trzeciej ciąży ma sporo energii. Właśnie zorganizowała przyjęcie urodzinowe synkowi w klimacie japońskim. Tadeusz skończył 10 lat.

Małgorzata Rozenek to dumna mama dwójki synów. Ojcem Stasia i Tadeusza jest jej były partner – Jacek Rozenek. Chłopcy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Celebrytka jest wielkim orędownikiem tej metody. W 2013 roku Małgorzata związała się z Radosławem Majdanem, który również miał za sobą dwa rozwody.

Oboje stwierdzili, że do trzech razy sztuka i okazało się, że są dla siebie stworzeni! 15 grudnia do mediów trafiła informacja o tym, że Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży. Od tego czasu prawie codziennie jesteśmy bombardowani informacjami o szczególnym stanie Perfekcyjnej pani domu.

10. urodziny syna Małgorzaty Rozenek. Impreza w japońskim klimacie

Na przełomie maja i czerwca gwiazda urodzi trzeciego syna. Celebrytka jest tuż przed rozwiązaniem i z pewnością ciężko jej się poruszać, ale nie nie mogła oczywiście zapomnieć o 10. urodzinach Tadeusza. Trzeba przyznać, że dała z siebie wszystko! Urodziny wyglądają na pełen wypas.

Tadeusz ma dziś urodziny i jak każdy dorosły dziesięciolatek, zażyczył sobie poważne urodziny. Japońskie wyszło ogólnie azjatycko, ale charakter się zgadzał – napisała gwiazda na Instagramie.

Małgorzata Rozenek zadbała o każdy detal imprezy urodzinowej Tadeusza. Wszyscy członkowie rodziny ubrani są w gustowne czarno-białe kimona z dodatkiem czerwieni. Pokój wypełniony jest balonami w takich samych kolorach. A jakby tego było mało, tort jest także w tych barwach. Zresztą, jak pisze celebrytka, od tortu się zaczęło.

Wszystko zaczęło się od tortu. Pokazał mi zdjęcie grafiki i poprosił o dokładnie taki sam. Jak zawsze @galeriaslodkosci stanęła na wysokości zadania spełniając marzenie Tadzia, który jak zobaczył tort to zamarł z radości, a później już poszło… – pisze Małgorzata.

View this post on Instagram

おはようございます ???????? Tadeusz ma dziś urodziny i jak każdy dorosły ????dziesięciolatek, zażyczył sobie poważne urodziny ????‍♀️???? Japońskie????‍♀️???????????? wyszło ogólnie azjatycko, ale charakter się zgadzał ???????????? wszystko zaczęło się od tortu. Pokazał mi zdjęcie grafiki i poprosił o dokładnie taki sam. Jak zawsze @galeriaslodkosci stanęła na wysokości zadania????spełniając marzenie Tadzia, który jak zobaczył tort to zamarł z radości ???? a później już poszło ???????????? nie piszę tego dlatego, że to post sponsorowany, ale dlatego że trzeba doceniać wspaniałych ludzi wokół siebie???? @galeriaslodkosci jest z nami w najważniejszych momentach naszego życia od naszego ślubu i zawsze sprawia nam mnóstwo radości ❤️ Staś, który uczy się japońskiego zrobił nam szybki kurs. Radzio odegrał scenę z Ostatniego Samuraja, a ja po prostu byłam grubą gejszą???????????? nie wiem co bym zrobiła bez moich dzieci i mojej rodziny. W takie dni, dociera to do nas ze szczególną siłą ❤️❤️❤️ to piękny dzień ???? Mam nadzieję, że u Was też rodzinnie ???? miłej niedzieli kochani ❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Każdy z członków rodziny miał określoną rolę do wykonania podczas urodzin. Według Małgorzaty Radzio odegrał scenę z Ostatniego Samuraja, a ona po prostu była „większą” gejszą.

Staś, który uczy się japońskiego zrobił nam szybki kurs. Radzio odegrał scenę z Ostatniego Samuraja, a ja po prostu byłam grubą gejszą, nie wiem co bym zrobiła bez moich dzieci i mojej rodziny. W takie dni, dociera to do nas ze szczególną siłą, to piękny dzień. Mam nadzieję, że u Was też rodzinnie, miłej niedzieli kochani – zakończyła wpis Rozenek.

Fanom bardzo spodobała się japońska sesja urodzinowa. Posypały się także życzenia dla Tadeusza:

  • Bardzo fajna z Was rodzinka, samych cudowności dla Tadeusza.
  • Najlepsze życzenia dla Tadeusza, przystojni chłopcy, fajni rodzice, Rodzina to największy skarb.
  • Piękna gejsza i jej gang!

My również się dołączamy do życzeń dla Tadeusza! Oczywiście po japońsku! 😉


Małgorzata Rozenek - urodziny syna Tadeusza

Małgorzata Rozenek - urodziny syna Tadeusza

Tadeusz syn Małgorzaty Rozenek

Tadeusz syn Małgorzaty Rozenek

Radosław Majdan jako samuraj

Radosław Majdan jako samuraj

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×