Tadeusz Müller pokazał zdjęcie ojca. Tak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler

Magda Gessler i syn Tadeusz Muller

Magda Gessler i syn Tadeusz Muller

Tadeusz Müller pokazał zdjęcie swojego ojca Volkharta Müllera. Jak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler? Teraz nie jest to już tajemnicą.

Magda Gessler pierwszy raz została żoną kiedy miała 24 lata. Właśnie wtedy poślubiła Volkharta Müllera, niemieckiego dziennikarza, z którym zamieszkała w Hiszpanii. Niestety mężczyzna zmarł – pokonał go rak.

Zobacz: Magda Gessler oceniła nowy związek swojej córki! Lara nie powiedziała jej wszystkiego [WIDEO]

Tadeusz Müller wspomina ojca. Jak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler?

Małżonkowie doczekali się syna Tadeusza Müllera, który obecnie z matką ma bardzo wzorcowe relacje. Nie zawsze tak jednak było. Jak jakiś czas temu przyznał mężczyzna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, w latach 90. restauratorka była bardzo pochłonięta pracą. Nie ma do niej o to żalu:

Nie mam do niej żalu. Jesteśmy z Larą wzmocnieni życiowo, ona też ma super doświadczenie. Doceniam to, że nie była matką Polką, tylko kobietą, która robiła coś wspaniałego. A my też na tym skorzystaliśmy, bo jesteśmy twardsi.

Zobacz: Tadeusz Müller o trudnych relacjach z Magdą Gessler: „Mieliśmy wiele lat rozłąki”. Kiedy i jak się pogodzili? [WIDEO]

Ojciec mężczyzny zmarł, kiedy Tadeusz był bardzo młody. Müller postanowił go upamiętnić i właśnie dlatego na swoim Instagramie podzielił się przepełnionym emocjami wpisem. Wspomniał w nim nie lada zasługi dziennikarza, który m.in. dokumentował upadek reżimu Francisco Franco, pracował  w Angoli, Mozambiku, Peru, a także portretował rodzinę królewską.

Był człowiekiem oddanym sprawom ludzi, fascynowała go hiszpańska kultura prowincji. Dziękuje @magdagessler_official za niekończące się opowieści o Volko – podkreślał Tadeusz we wpisie.

Zobacz: Lara Gessler opowiedziała nam o nowym związku. Magda Gessler oszalała na punkcie przyszłego zięcia! Będzie ślub? [WIDEO]

View this post on Instagram

Dzisiaj wpominam mojego tatę, Volkharta Müllera 1942 -1987???? Wyjatkowego dziennikarza i fotoreportera, który dokumentował upadek reżimu Francisco Franco. Jako dziennikarz pomagał tropić ukrywajacych się w Hiszpanii zbiegłych z Niemiec po wojnie nazistów. Był pierwszym fotoreporterem, który dotarł do Lizbony, żeby sfotografować upadek reżimu po zamachu stanu zwanym Rewolucjá Goździków. Pracował dla “Der Spiegla” oraz hiszpańskiej agencji informacyjnej EFE. Zajmował się też tematykà baskijskich separatystów przeprowadzajàc liczne wywiady z członkami ETA oraz fotografujàc miejsca ich ataków terrorystycznych. Jako korespondent “Der Spiegla” pracował w Angoli, Mozambiku, Peru, Chile, Argentynie, na Kubie. Portretował członków rodziny królewskiej, Salvadora Dali, Felipe Gonzaleza i mnóstwo zwykłych hiszpanów. Jego fotografie Znajdujá się w archiwach EFE. W 1988 roku otrzymał Order Izabeli Katolickiej wyróżnienie przynawane przez króla Hiszpani za “nieskazitelná lojalność wobec Hiszpani i zasługi obywateli hiszpańskich i cudzoziemskich dla narodu”. Jego prochy spoczywajá pod Madrytem na malutkim malowniczym cmentarzyku. Był człowiekiem oddanym sprawom ludzi, fascynowała go hiszpańska kultura prowicji. Dziękuje @magdagessler_official za niekończáce się opowieści o Volko ♥️

A post shared by Tadeusz Müller (@tadeusz_muller) on

Do postu Müller dołączył archiwalne zdjęcie swojego ojca. Jak wyglądał pierwszy mąż Magdy Gessler? Nie da się ukryć, że jego zdjęcia sprzed lat, są bardzo podobne do aktualnych fotografii syna, co zauważyli internauci w komentarzach pod zdjęciem:

  • Czysty tata!! Ale ułamek Madzi tez chwilami widoczny. Ogólnie super dzieciak wyszedł
  • Panie Tadeuszu jest pan bardzo podobny do taty.
  • Cały Tata.

Trudno się nie zgodzić z komentarzami. Podobieństwo widać gołym okiem.

Zobacz: Magda Gessler była torturowana przez własną matkę! Gwiazda po latach podzieliła się swoim koszmarem

 


Tadeusz Müller pokazał ojca. Jak wygląda pierwszy mąż Magdy Gessler?

Tadeusz Müller pokazał ojca. Jak wygląda pierwszy mąż Magdy Gessler?

Magda Gessler z synem Tadeuszem

Magda Gessler z synem Tadeuszem

scena z: Magda Gessler, Tadeusz Müller, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Magda Gessler, Tadeusz Müller, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×