Szukaj

Magda Gessler pęka z dumy! Jej syn został gwiazdą telewizyjnego show!

Magda Gessler syn

Tadeusz Müller poprowadzi własny program

Lary Gessler nie trzeba już nikomu przedstawiać. Od paru lat bryluje na salonach, współpracuje z Martini, a teraz wzięła udział w Ameryka Express po którym bez wątpienia drzwi do wielkiej medialnej kariery staną przed nią otworem. Magda Gessler nie posiada się z radości – a powód ma podwójny. Jej syn, Tadeusz Müller, dostał właśnie autorski program i już niedługo będzie opowiadał na antenie o zdrowym odżywianiu i leczeniu ciała oraz ducha przy pomocy odpowiednio zbilansowanej diety:

On jest bardzo skromny i niechętnie opowiada o swoich osiągnięciach. Ale kocha życie i jest człowiekiem renesansu, z licznymi talentami, a przede wszystkim niezwykłym spojrzeniem na kuchnię i biznes. Ufam mu. Jest moim autorytetem kulinarnym – zachwalała syna Gessler w rozmowie z Party

Nie ma wątpliwości – z takimi genami syn Magdy Gessler na pewno odniesie ogromny sukces. Jego program zadebiutuje na antenie TVN Style w wiosennej ramówce i na pewno będą o nim mówić wszyscy. Magda nie wyklucza też, że kiedyś mogą nawiązać medialną współpracę. Na razie skupia się jednak na realizacji innego marzenia.

Restauracja w Chicago z polską kuchnią, bardzo podobna do U Fukiera, który jest jej najsłynniejszym lokalem, to spełnienie aspiracji słynnej restauratorki. A kto wie, może nawet zrobi z tego rodzinny biznes i poprowadzi ją z synem lub córką?

Gwiazdy promują „Ameryka Express”: Agnieszka Woźniak-Starak, Tomasz Karolak, Maciej Musiałowski, Lara Gessler

HIT! Magda Gessler zagrała w amerykańskim serialu! Zrobiła lepsze show niż w „Kuchennych rewolucjach” [WIDEO]

Lara Gessler nie wypatruje emisji „Ameryka Express”. Wręcz przeciwnie! „Załamię się”[WIDEO]

 


Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler

Tadeusz Muller – syn Magdy Gessler

Magda Gessler pokazała syna

Magda Gessler pokazała syna

Tadeusz Muller Wikipedia syn Gessler

Tadeusz Muller Wikipedia syn Gessler

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×