Tadeusz Müller pożegnał Piotra Gesslera: „Pozostawił wpatrzone w niego trzy kobiety”. Wyciskające łzy słowa

Tadeusz Muller i Piotr Gessler

Tadeusz Muller i Piotr Gessler

Tadeusz Müller dodał nowy wpis na Instagramie, w którym pożegnał Piotra Gesslera. Zdobył się na wyznanie, które wyciska łzy.

Tadeusz Müller jest najstarszym synem Magdy Gessler. Pierwsze lata życia spędził w Hiszpanii. W latach 90. z mamą wrócił do Polski. Po pewnym czasie razem z nią zamieszkał z Piotrem Gesslerem, którego przyszła gwiazda TVN-u poznała w restauracji. Podobno wystarczyło kilka godzin, by się w sobie zakochali. Zaczęli się spotykać, a w 1989 roku przyszła na świat ich córka Lara. Sześć lat później byli małżeństwem.

Chociaż związek Magdy i Piotra Gessler nie przetrwał próby czasu, gwiazda Kuchennych rewolucji zdradziła, że jej mąż „stał się ojcem dla Tadeusza”:

Robiłam to, co kochałam. I byłam z człowiekiem, który mi podał rękę w trudnym momencie, po śmierci mojego męża. Kiedy zostałam sama z synem. Piotr stał się dla niego ojcem. To bardzo porządny człowiek. I dobry — zdradziła po latach w jednym z wywiadów Gessler.

Tadeusz Müller komentuje śmierć Piotra Gesslera. Poruszające słowa

W piątek media obiegły smutne wieści. Piotr Gessler zmarł, o czym poinformowała jego córka Lara. Udostępniła czarno-białe zdjęcia z ojcem. W opisie zdradziła, że straciła „najlepszego przyjaciela„:

Dziś w nocy odszedł mój pierwszy, najlepszy przyjaciel. Moja najwyższa instancja we wszystkich dylematach. Mój spokój, miłość, dom. Kocham Cię tak bardzo mocno. Do zobaczenia Tato.

Te smutne wieści skomentował też Tadeusz Müller. Dodał post na Instagramie, w którym pożegnał Piotra Gesslera. Zdobył się na poruszające słowa. Nie ukrywał, że mężczyzna zastępował mu ojca. Dzięki niemu miał wspaniałe dzieciństwo:

Niestety odszedł mój ojczym, tata, cudowny facet! To dla mnie olbrzymia strata. W najważniejszym okresie życia zastępował mojego ojca, przy jego boku mieliśmy wspaniałe dzieciństwo z Larą. Wrażliwy, empatyczny i troskliwy człowiek, genialny cukiernik i restaurator. Wielbiciel kotów, Hiszpanii i Jamesa Bonda. Pozostawił wpatrzone w niego i kochające trzy kobiety dla, których to najtrudniejszy czas z jakim przyszło się zmierzyć. Trzymajcie się dziewczyny!

Internauci w komentarzach składają kondolencje i próbują dodać otuchy rodzinie Gessler w tym trudnym czasie.


Tadeusz Muller pożegnał Piotra Gesslera

Tadeusz Muller pożegnał Piotra Gesslera

Piotr Gessler nie żyje

Piotr Gessler nie żyje

Piotr Gessler nie żyje

Piotr Gessler nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×