Syn Magdy Gessler pochwalił się ślubem! To nie koniec zmian w życiu Tadeusza Müllera

Tadeusz Müller

Tadeusz Müller

Tadeusz Müller ogłosił na Instagramie wspaniałe nowiny. Towarzyszą im zdjęcia z narzeczoną. Co napisał w poście syn Magdy Gessler?

Tadeusz Müller jest starszym dzieckiem Magdy Gessler, przyrodnim bratem Lary Gessler. Jego ojcem był Volkhart Müller – wielka miłość obecnej gwiazdy TVN, korespondent dziennika Der Spiegel, który zmarł w 1987 roku. Młody restaurator posiada imponujący talent kulinarny i zmysł estetyczny, który niejednokrotnie wychwalała jego mama, mówiąc o nim, że jest artystą jedzenia.

Kilka miesięcy temu zdradził Jastrząb Post, że pomoże stworzyć Robertowi Lewandowskiemu wyjątkową restaurację. Mężczyzna ma głowę pełną pomysłów, więc to nie jest jedyny projekt, który realizuje. Ambitny syn Magdy Gessler postanowił także założyć farmę, na której będzie uprawiał ekologiczne warzywa i owoce, które potem wykorzysta w swojej pracy. Dzięki temu będzie miał stuprocentową pewność co do jakości produktu.

Szczęście sprzyja Tadeuszowi także w życiu osobistym. Krótko po  rozstaniu z wieloletnią partnerką, pokazał się z Małgorzatą Downar, która całkowicie zawładnęła jego sercem. W piątek podzielił się na Instagramie wspaniałymi nowinami.

Tadeusz Müller podzielił się swoimi planami

Na Instagramie Tadeusza Müllera pojawiła się seria wakacyjnych zdjęć. Na większości z nich syn Magdy Gessler pozuje z Małgorzatą Downar widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Bierzemy ślub w przyszłym roku i już nie możemy się doczekać – zaczął podekscytowany swój wpis.

Zdradził, że wszystko już zostało szczegółowo zaplanowane podczas urlopu i zapowiedział wielkie zmiany:

Wakacyjny relaks pozwolił nam zaplanować jak będzie wyglądało nasze życie, co w nim zmienimy, gdzie zamieszkamy i czy będziemy się zajmować tym czym do tej pory…
Będzie dużo zmian!

Jedna kwestia jednak nie została jeszcze ustalona, o radę zapytał internautów.

Jednak teraz w glowie mamy tylko jedno pytanie… wesele na plaży czy w naszym domku na Bugiem?
Zostało nam niewiele czasu na podjęcie decyzji.

Pod postem nie brakuje gratulacji. Internauci chętnie dzielą się także swoim zdaniem na temat tego, jakie miejsce przyszłych zaślubin uważają za idealne dla zakochanych. Nie brakuje także komplementów dla Tadeusza i Małgorzaty, do których się przyłączami. Nie możemy doczekać się kolejnych szczegółów.


Tadeusz Müller bierze ślub

Tadeusz Müller bierze ślub

Tadeusz Müller bierze ślub

Tadeusz Müller bierze ślub

Tadeusz Müller bierze ślub

Tadeusz Müller bierze ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×