Jarosław Kaczyński w żałobie! Nie żyje jedna z najbliższym mu osób

Jarosław Kaczyński żałoba

Jarosław Kaczyński żałoba

Tadeusz Kopczyński nie żyje. 22 lipca 2019 roku, w wieku 70 lat, zmarł ceniony kierowca i ochroniarz prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Jaka była przyczyna tak tragicznego wydarzenia? Kto teraz będzie woził polityka i czy komukolwiek jeszcze zaufa w takim stopniu?

Jarosław Kaczyński do polityki wszedł dokładnie 29 lat temu. Od tamtego czasu zdziałał dla kraju wiele dobrego, choć nie brakuje też osób negatywnie oceniających jego działania polityczne. Krytyka nasiliła się głównie cztery lata temu, kiedy prezes i jego partia po ośmiu latach rządów koalicji PO-PSL, odebrali jej władzę. Kaczyński oskarżany jest przez opozycję o rzekome tolerowanie łamania konstytucji i wprowadzania państwa w długi.

Jego radykalne działania względem opozycji nasiliła z pewnością tragiczna śmierć jego brata bliźniaka w 2010 roku. Mężczyzna bardzo przeżył utratę tak bliskiej osoby, jaką był Lech Kaczyński. Z tego, co mówią współpracownicy prezesa, jego brat był tym, któremu Jarosław ufał najbardziej.

Olbrzymim zaufaniem darzył także swojego kierowcę i ochroniarza Tadeusza Kopczyńskiego. Niestety, mężczyzna zmarł w zeszły poniedziałek. Odszedł w wieku 70 lat. O wszystkim poinformowała Gazet Polska Codziennie za sprawą nekrologu, który umieściła w poniedziałkowym wydaniu. W krótkim opisie przybliżona została sylwetka zmarłego:

Kierowca, działacz Solidarności i Porozumienia Centrum, judoka, weteran pielgrzymek sierpniowych na Jasną Górę – napisali działacze PC.

Kaczyński poznał go właśnie w szeregach partii, której sam zresztą był współzałożycielem. Kopczyński towarzyszył prezesowi w ostatnich latach jego kariery politycznej. Był obok, kiedy ten był senatorem, premierem, czy kiedy startował w wyborach na urząd prezydenta. Zawsze mógł na niego liczyć i często słyszał słowa podziękowania za lojalność.

Nie chcemy więc wyobrażać sobie, jak bardzo cierpieć musi obecnie szef PiS-u. Strata kolejnej tak bliskiej osoby może odbić się na jego zdrowiu. Być może przyspieszy to nawet jego odejście z polityki? Mężczyzna podczas jednego z ostatnich wieców sam zapowiedział, że za cztery lata do zwycięstwa jego partię będzie prowadził już zupełnie ktoś inny…

Patryk Vega szykuje hit wszech czasów! Wyciekł scenariusz filmu “Polityka”! Kto zagra Jarosława Kaczyńskiego?

Jak Jarosław Kaczyński okłamywał mamę po śmierci brata? Pierwszy wywiad w “Pytaniu na śniadanie” – co jeszcze powiedział?

Jarosław Kaczyński pojawi się w “Pytaniu na śniadanie”! Znamy temat rozmowy! TVP szykuje petardę!


Jolanta Szczypińska nazywana była najbliższą kobietą Jarosława Kaczyńskiego

Jolanta Szczypińska nazywana była najbliższą kobietą Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński i Jolanta Szczypińska dogadywali się bez słów

Jarosław Kaczyński i Jolanta Szczypińska dogadywali się bez słów

Pomnik Lecha Kaczyńskiego odsłonili Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda

Pomnik Lecha Kaczyńskiego odsłonili Marta Kaczyńska, Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×