Gwiazda „M jak miłość” straciła bliską osobę przez koronawirusa. Ilona Łepkowska złożyła kondolencje

Tadeusz Chudecki, Ilona Łepkowska

Tadeusz Chudecki, Ilona Łepkowska

Pandemia koronawirusa spowodowała śmierć tysięcy osób. Niestety dotknęła również rodzinę polskiego aktora, która mieszka we Włoszech. Zamieścił bardzo wzruszający wpis.

Koronawirus zbiera coraz większe żniwo. Walkę z wirusem SARS-CoV-2 przegrało już ponad 10 tysięcy osób, z czego 9 w Polsce. Obecnie najgorzej sytuacja wygląda we Włoszech, gdzie jest prawie 65 tysięcy osób zarażonych – śmierć poniosło 6 tysięcy. Wśród zmarłych jest bliska osoba aktorka znanego z serialu M jak miłość, a obecnie uczestnika programu Star Voice. Gwiazdy mają głos.

Gwiazda M jak miłość straciła bliską osobę

Tadeusz Chudecki na Facebooku zamieścił łamiący serce wpis. Poinformował w nim o śmierci swojego szwagra z Włoch o imieniu Albino, który kilka dni temu został zabrany do szpitala z wysoką gorączką.

ITALIA moja druga Ojczyzna cierpi i umiera. Przedwczoraj na koronawirusa zmarł mój szwagier Albino, dzisiaj rano dowiedziałem się, ze drugi brat Giovanni został w nocy zabrany z wysoka temperatura do szpitala w Mantui. Kto się potrafi modlić niech się modli, kto ma inne sposoby niech wysyła dobra energię i życzliwe myśli. Wspomagajmy się i ratujmy.

Odtwórca roli Henia w M jak miłość przekazał także wiadomość, jaką otrzymał od swojej włoskiej szwagierki. Podzielił się nią z internautami – kobieta apeluje do Polaków, by nie wychodzili z domu bez maseczki przeciwwirusowej i rękawiczek:

Moja szwagierka powiedziała mi dzisiaj: „Taddeo, jeżeli jesteś jeszcze zdrowy błagam nos maseczkę i rękawiczki. To bardzo wazne!”. FORZA ITALIA, SIŁY POLSKO! – czytamy na profilu aktora

W komentarzach pojawiły się kondolencje od gwiazd, między innymi scenarzystki – Ilony Łepkowskiej:

Tadziu, wyrazy współczucia… Dobrze, że Cię szwagierka przestrzega, tylko bardzo, bardzo szkoda, że Włosi byli tak nieodpowiedzialni przez tyle tygodni… Teraz płacą za to straszną cenę. Bardzo, bardzo szkoda…

ITALIA moja druga Ojczyzna cierpi i umiera. Przedwczoraj na koronawirusa zmarł mój szwagier Albino, dzisiaj rano…

Opublikowany przez Tadeusza Chudeckiego Niedziela, 22 marca 2020

Tadeusz Chudecki: pochodzenie

Dla aktora Włochy to druga ojczyzna. Posiada on podwójne obywatelstwo – polskie i włoskie. Był żonaty z Włoszką Luizą, która zmarła w 2010 roku.


Tadeusz Chudecki w żałobie

Tadeusz Chudecki w żałobie

Kondolencje dla Tadeusza Chudeckiego od Ilony Łepkowskiej

Kondolencje dla Tadeusza Chudeckiego od Ilony Łepkowskiej

Tadeusz Chudecki - premiera Kontrabanda

Tadeusz Chudecki - premiera Kontrabanda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×