Szukaj

Dlaczego Taco Hemingway nie pisze utworów o miłości? Wszystko przez Igę Lis

Taco Hemingway i Iga Lis

Taco Hemingway i Iga Lis

Taco Hemingway wyznał, dlaczego nie poświęca wystarczająco uwagi na utwory o miłości. Co powiedział i co ma z tym wspólnego Iga Lis?

Taco Hemingway już w maju zapowiedział, że jeszcze w tym roku w lipcu ukażą się jego dwie nowe płyty. Kiedy zniecierpliwieni fani zaczęli dopytywać, kiedy wywiąże się z obietnicy, artysta początkowo nie odpowiadał wprost. Potem przerwał milczenie, przekazując dobrą i złą wiadomość. Zdradził, że w lipcu jego album się nie pojawi. Na jego premierę fani będą musieli poczekać kolejne tygodnie. Do sprzedaży trafią wówczas dwie płyty:

Na przełomie sierpnia i września będą dwa nowe albumy — poinformował Taco.

Jak obiecał, tak zrobił. Do tego oba krążki są dostępne za darmo. Zachwyceni fani nie mają powodów do narzekania. Niektórzy jednak się zastanawiają, dlaczego raper tak mało uwagi poświęca utworom o miłości, przecież jest w szczęśliwym związku z Igą Lis.

Dlaczego Taco Hemingway pisze tak mało utworów o miłości?

Pomimo ogromnej popularności Taco mało udziela się medialnie, stosunkowo rzadko udziela wywiadów, nie występuje w reklamach, a jego social media zdominowały okładki płyt – Instagram wygląda jak tablica ogłoszeń, a mimo to raper ma wielu obserwujących. Prywatnie jest w związku z Igą Lis i ta relacja wzbudza czasem większe zainteresowanie niż jego twórczość.

Spotykają się już od dawna. Początkowo nie komentowali swojej relacji, później przestali się ukrywać, chociaż wciąż unikają rozgłosu, wolą zachować prywatność dla siebie i bardzo rzadko pojawiają się ich wspólne zdjęcia na ich social mediach.

Tydzień temu o północy miała miejsce premiera albumu Taco Hemingwaya Jarmark. Udostępnił ją w całości za darmo, tak jak zapewniał. Już 4 września o północy opublikował kolejny album – Europa, podobnie jak poprzedni, trafił do fanów rapera bezpłatnie.

W kontekście pytania – dlaczego tak mało o miłości w twórczości Filipa, interesujący jest przede wszystkim utwór Ortalion, gdzie Taco zdradził przyczynę. To nadmierne zainteresowanie mediów Igą i ich związkiem:

Gdyby dali by ci spokój, częściej pisałbym love songi, ale tego dziś nie robię, bo im nie chcę dać zarobić (nie nie, nie) – rapuje na początku pierwszej zwrotki.

Wyjaśnia również, dlaczego wakacje spędza za granicą. Tu również przyczyną jest Iga Lis i to, że zawsze podczas pobytu w Polsce polują na nich paparazzi:

Jedźmy na wakacje gdy nas męczą paparazzi (…) Wiem że ciebie już nękali gdy byłaś jeszcze dzieciakiem (yeah, yeah, yeah).

View this post on Instagram

EUROPA LP, OUT NOW. fot. @mdaszkowska

A post shared by tacohemingway (@tacohemingway) on

Wygląda na to, że to miłość do dziewczyny jest przyczyną, że tam mało jest o tym pięknym uczuciu w utworach Taco.


Taco Hemingway - nowa płyta

Taco Hemingway - nowa płyta

Taco Hemingway pokazał okładkę nowej płyty

Taco Hemingway pokazał okładkę nowej płyty

Taco Hemingway i Iga Lis

Taco Hemingway i Iga Lis

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×