Taco Hemingway wspiera środowisko LGBT i romantycznie podsumowuje związek z Igą Lis! Kinga Rusin pęknie z dumy słuchając „Pocztówki z WWA”

Taco Hemingway kolejny raz zaskoczył swoich fanów. Dwa tygodnie przed oficjalną premiera płyty Pocztówka z WWA, lato '19 raper udostępnił za darmo wszystkie piosenki swoim fanom. Nie braknie w nich wielu nawiązań do obecnej sytuacji panującej w Polsce.

Najnowsza płyta Taco HemingwayaPocztówka z WWA, jest pełna wątków społeczno-politycznych. Raper od lat dotyka w swoich utworach najtrudniejszych i najbardziej kontrowersyjnych tematów. Muzyk niejednokrotnie pokazał, że nie są mu obce losy rodaków. Chętnie przypatruje się ludziom, ubierając swoje przemyślenia w wykwintne teksty, które serwuje swoim fanom.

W utworze Senatorium znajdziemy bardzo ciekawy wers, który prawdopodobnie odnosi się do obecnej sytuacji politycznej panującej w kraju:

Próbowałem od niej zbiec, lecz wcale nie chcę jej stracić, chociaż jej obywatele nigdy chyba nie przestaną mnie martwić nawija Taco Hemingway podkreślając swój niepokój o losy kraju.

Także protesty nauczycieli nie mogły pozostać niezauważone przez inteligentnego tekściarza:

Ich spódnice skąpsze są niż pensje ich nauczycieli.

Taco Hemingway jest po uszy zakochany w Idze Lis – córce sławnych dziennikarzy. Muzyk nie widzi poza nią świata rapując:

Jestem Bonaparte, ona moja Josephine – popadając tym samym w lekki samozachwyt.

Kolejnym ważnym problemem, który zauważył jest wspieranie ruchu LGBT. Chłopak Igi list w numerze Wujek Dobra Rada służy swoimi przemyśleniami nawijając:

Koleś, jak masz chłopaka, to zabieraj go na randki.

Zaś słowa Kabrioletów możemy zinterpretować jako odzwierciedlenie sytuacji w Białymstoku, która miała miejsce kilka dni temu:

Ciągle martwię się o młodych Polaków, jedyny pomysł to się zabić lub spi……..ć na zachód, chociaż w sumie nie, bo się bardzo boisz Arabów, boisz pedałów, boisz wrogów oraz swoich sąsiadów.

Musimy przyznać, że najnowszy materiał Taco Hemingwaya to muzyczna bomba pełne refleksji i przemyśleń. Jeśli jeszcze nie słuchaliście płyty Pocztówka z WWA, lato ’19 to gorąco zachęcamy do sprawdzenia tego materiału.

Zobacz: Prawdziwa Bomba! Iga Lis i Taco Hemingway razem z Quebonafide i Natalią Szroeder na meczu! Takich zdjęć jeszcze nie było!

Zobacz: Taco Hemingway ma słabość do seksownych blondynek. Jego poprzednia dziewczyna to prawdziwa piękność!

Zobacz: Przyłapaliśmy Igę Lis i Taco Hemingwaya na czułościach w klubie! Nie zobaczycie tego nigdzie indziej! [WIDEO


Taco Hemingway opublikował piosenki z płyty Pocztówka z WWA

Taco Hemingway opublikował piosenki z płyty Pocztówka z WWA

Okładka nowej płyty Taco Hemingwaya – Pocztówka z WWA

Okładka nowej płyty Taco Hemingwaya – Pocztówka z WWA

Taco Hemingway i Iga Lis – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Taco Hemingway i Iga Lis – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×