Szukaj

Taco Hemingway wydaje nową płytę, a na niej aż 6 duetów! Do sieci trafiła okładka i pierwsza zapowiedź!

Taco Hemingway nowa płyta Pocztówka z WWA

Taco Hemingway nowa płyta Pocztówka z WWA

Pocztówka z WWA to nowa płyta Taco Hemingwaya, która lada dzień trafi do sprzedaży. Sprawdź datę premiery i szczegóły dotyczące albumu. Ile piosenek trafi na nowy krążek, jakie duety i jak wygląda okładka albumu? Odpowiedź poniżej.

Znamy warszawski raper Taco Hemingway właśnie opublikował na swoim Instastory niezwykłą wiadomość dla fanów. Ci, którzy z utęsknieniem szukali nowych numerów od charyzmatycznego rapera, mogą już zacierać ręce i odłożyć do skarbonki pieniądze na nową płytę utalentowanego muzyka, która do sprzedaży trafi już 9 sierpnia. Jak sam zakomunikował „To wszystko dziełem przypadku”:

Jeszcze na początku maja pisałem zupełnie inną płytę. Obiecałem sobie, że tym razem dam sobie tyle czasu, ile będzie trzeba. Zapowiedziana na rok 2019 przerwa wydawnicza miała być więc wymogiem logistycznym. Okazało się, że jestem uzależniony od wydawania nowego materiału. I tak właśnie powstała „Pocztówka” – napisał na swoim Instagramie Taco

Na nowej płycie znajdziecie rożnych artystów prezentujących bardzo odmienne osobowości oraz uprawiający rożne gatunki muzyczne. Taco powrócił do obserwacji ludzi i podczas krótkich wakacji w Warszawie napisał wystarczającą ilość tekstów, aby wydać nowy materiał.

Jesteśmy bardzo ciekawi, czy romantyczna historia Igi Lis i Taco Hemingwaya znajdzie swoje odzwierciedlenie w którymś z numerów na jego nowej płycie, tak jak to było na wydanej rok temu Cafe Belga. W końcu raper jest zakochany po uszy w pięknej blondynce i specjalnie dla niej przeprowadził się do Londynu, by cieszyć się dosłownie każdą wspólnie spędzoną chwilą.

Bilety na koncerty Taco sprzedają się w mgnieniu oka, a płyty rozchodzą się jak na pniu, chociaż w całości dostępne są do legalnego pobrania online. Krótko mówiąc, mieszkania słuchaczy wypełnią się nowymi opowieściami prosto z warszawskich (i londyńskich) ulic.

Kupicie nową płytę Taco Hemingwaya Pocztówka z WWA? Cena krążka w przedsprzedaży to 44,90 zł. Poniżej tracklista (duety na razie nie zostały ujawnione) i zapowiedź albumu, jaka trafiła na Instagram rapera.

 1. CZŁOWIEK Z DZIURĄ ZAMIAST KRTANI
 2. ANTYSMOGOWA MASKA W MOIM CARRY-ON BAGGAGE feat. ?
 3. LECI NOWY FUTURE
 4. W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE feat. ?
 5. WWA VHS feat. ?
 6. WYTRAWNE (Z NUTĄ DESPERACJI)
 7. WUJEK DOBRA RADA
 8. TIJUANA feat. ?
 9. SANATORIUM feat. ?
 10. ALERT RCB feat. ?
 11. KABRIOLETY

Zobacz: Prawdziwa Bomba! Iga Lis i Taco Hemingway razem z Quebonafide i Natalią Szroeder na meczu! Takich zdjęć jeszcze nie było!

Zobacz: Taco Hemingway ma słabość do seksownych blondynek. Jego poprzednia dziewczyna to prawdziwa piękność!

Zobacz: Przyłapaliśmy Igę Lis i Taco Hemingwaya na czułościach w klubie! Nie zobaczycie tego nigdzie indziej! [WIDEO]


Okładka nowej płyty Taco Hemingwaya – Pocztówka z WWA

Okładka nowej płyty Taco Hemingwaya – Pocztówka z WWA

Taco Hemingway wydaje nową płytę

Taco Hemingway wydaje nową płytę "Pocztówka z WWA"

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×