Wirtualna Polska

Cała nowa płyta Taco Hemingwaya „Pocztówka z WWA” już w sieci! Posłuchaj wszystkich piosenek za darmo! [WIDEO]

Cała nowa płyta Taco Hemingwaya „Pocztówka z WWA” już w sieci! Posłuchaj wszystkich piosenek za darmo! [WIDEO]

Taco Hemingway Pocztówka z WWA cała płyta online

Taco Hemingway opublikował wszystkie piosenki z płyty Pocztówka z WWA – lato '19 w internecie. Na YouTube, Spotify i innych platformach z muzyką cyfrową można posłuchać premierowego materiału w całości. Na krążku znalazł się m.in. duet z Dawidem Podsiadło.

Wirtualna Polska

Chociaż nowa płyta Taco Hemingwaya Pocztówka z WWA – lato ’19 trafi do sprzedaży dopiero 9 sierpnia, to cały materiał od dzisiaj można za darmo posłuchać w internecie. Raper, przy okazji udostępnienia swoich piosenek na YouTube i platformach z muzyką cyfrową, zamieścił wpis na Instagramie, w którym podzielił się przemyśleniami związanymi z taką, dość rzadko spotykaną wśród artystów, formą promocji albumu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Taco Hemingway otwarcie przyznał, że jako dzieciak kupował pochodzące z nielegalnego źródła płyty swoich idoli. Celem „spłacenia długu” obiecał sobie, że każdy swój album będzie udostępniał w całości w internecie, całkowicie za darmo:

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że – celem spłacenia długu – moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich.

Raper wyjaśnił również, dlaczego zdecydował się na umieszczenie piosenek online tuż przed fizycznym wydaniem krążka Pocztówka z WWA:

“POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak.
W sprawie ogłoszonej daty sierpniowej — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną. Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji.
Na sam koniec pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham.
Do następnego! Na zdrowie, Fifi

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

View this post on Instagram

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że – celem spłacenia długu – moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W sprawie ogłoszonej daty sierpniowej — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną. Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham. Do następnego! Na zdrowie, Fifi

A post shared by tacohemingway (@tacohemingway) on

Cena płyty CD w sklepach internetowych wynosi 44,90 złotych. Na krążku Taco znalazło się 11 premierowych utworów, w tym m.in. duet z Dawidem Podsiadło (Sanatorium):

 1. CZŁOWIEK Z DZIURĄ ZAMIAST KRTANI
 2. ANTYSMOGOWA MASKA W MOIM CARRY-ON BAGGAGE
 3. LECI NOWY FUTURE
 4. W PIĄTKI LEŻĘ W WANNIE
 5. WWA VHS
 6. WYTRAWNE (Z NUTĄ DESPERACJI)
 7. WUJEK DOBRA RADA
 8. TIJUANA
 9. SANATORIUM
 10. ALERT RCB
 11. KABRIOLETY
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wszystkie piosenki z nowej płyty Taco Hemingwaya możecie posłuchać poniżej, na oficjalnej playliście na YouTube oraz w serwisie Spotify.

Wirtualna Polska

Płyta Pocztówka z WWA na Spotify:

Zobacz: Prawdziwa Bomba! Iga Lis i Taco Hemingway razem z Quebonafide i Natalią Szroeder na meczu! Takich zdjęć jeszcze nie było!

Zobacz: Taco Hemingway ma słabość do seksownych blondynek. Jego poprzednia dziewczyna to prawdziwa piękność!

Zobacz: Przyłapaliśmy Igę Lis i Taco Hemingwaya na czułościach w klubie! Nie zobaczycie tego nigdzie indziej! [WIDEO]


Okładka płyty Taco Hemingway – Pocztówka z WWA

Okładka płyty Taco Hemingway – Pocztówka z WWA

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Taco Hemingway opublikował piosenki z płyty Pocztówka z WWA

Taco Hemingway opublikował piosenki z płyty Pocztówka z WWA

Okładka nowej płyty Taco Hemingwaya – Pocztówka z WWA

Okładka nowej płyty Taco Hemingwaya – Pocztówka z WWA

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×