Nowa piosenka Taco Hemingway wyciekła do sieci! Miała być wielką niespodzianką dla fanów

Nowa piosenka Taco Hemingway

Nowa piosenka Taco Hemingway

Piosenka Taco Hemingwaya wyciekła do sieci

Taco Hemingway szykuje się do premiery swojego nowego krążka. Nieoczekiwanie do sieci wyciekło przedpremierowe nagranie, które wywołało wielkie poruszenie wśród fanów rapera.

Taco Hemingway jest obecnie najbardziej popularnym polskim raperem, którego każdy utwór staje się hitem. Taco ma miliony fanów. Ostatnio jednak muzyk zasmucił swoich wielbicieli informacją, że zawiesza karierę. Być może Taco zapragnął odpocząć od zgiełku fleszy w ramionach swojej ukochanej Igi Lis?

Nic bardziej mylnego, ku radości fanów Taco Hemingway powraca na rynek muzyczny i to z wielkim hukiem! Okazało się bowiem, że gwiazdor pracuje obecnie nad nową płytą, z której nieoczekiwanie wyciekł do sieci przedpremierowy utwór.

Na kanale na YouTube niedawno można było podziwiać przedpremierowy snippet, który natychmiast został usunięty po interwencji Asfalt Records – wytwórni płytowej rapera. Fakt ten wywołał ogromne poruszenie w branży, jak również wielki entuzjazm wśród fanów artysty. Wielbiciele Taco byli pod wrażeniem petardy, którą raper szykował na swoim nowym krążku.

Na nieoficjalnym fanpage’u muzyka został natychmiast udostępniony hit przedpremierowy z komentarzem.

Jako iż zalewacie mnie tym na moim dms, postanowiłam złamać swoją zasadę i wstawić post dotyczący tego snippetu. Od razu was informuje, że to prawdopodobnie NIE JEST feat u Sokoła „Napad na bankiet”. Bit do wymienionego utworu produkuje Steez z PRO8L3M, a ten wyciek pojawił się na instagram stories @/loaloabeats –  czytamy.

Nowe nagranie Taco jest wielkim zaskoczeniem, zatem fani rapera mogą już spać spokojnie. Raper wraca z ciekawym projektem, którym być może ponownie podbije polską scenę hip-hopową.

Ciekawe czy utwór spodoba się Kindze Rusin?

Prawdziwa petarda! Iga Lis spotyka się z najpopularniejszym muzykiem w Polsce?!

Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani! Nie powstrzymali namiętności na publicznej imprezie!

Kinga Rusin zaśpiewa kolędy z Taco Hemingwayem! Do mediów przedostał się rodzinny sekret gwiazdy!


Taco Hemingway i Iga Lis w Londynie

Taco Hemingway i Iga Lis w Londynie

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×