Szukaj

Taco Hemingway w obiektywie Igi Lis. To pierwsze prywatne zdjęcie od lat, jakie raper wrzucił do sieci

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Taco Hemingway nie jest zbyt łaskawy dla swoich fanów i nieczęsto dzieli się prywatnymi fotografiami. Ostatnią wrzucił w 2017 roku...aż do dzisiaj. Jak prezentuje się w obiektywie Igi Lis?

Taco Hemingway i Iga Lis spotykają się już od dawna. Początkowo nie komentowali swojej relacji, później przestali się ukrywać, chociaż wciąż unikają rozgłosu i wolą zachować prywatność dla siebie. Bardzo rzadko  w mediach społecznościowych pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Tak samo nieczęsto możemy oglądać osobiste fotografie rapera. Ostatnie takie pojawiło się w 2017 roku. To kadry z koncertu.

Dzisiaj jednak Filip uszczęśliwił obserwujących. Pojawiła się fotka prosto z domowych pieleszy, wykonana przez Igę.

Taco Hemingway w obiektywie Igi Lis

Taco Hemingway, a właściwie Filip Szcześniak, to jeden z najlepiej sprzedających się polskich raperów. Sprzedał w Polsce ponad 300 tys. płyt, co jest ogromnym sukcesem. Największy sukces osiągnął wspólny album z Quebonafide, pt. Soma 0,5 mg. Jego albumy wielokrotnie zdobywały status platynowych, złotych oraz diamentowych płyt. Stworzył takie przeboje jak 6 zer, Następna stacja, Deszcz na betonie, Nostalgia, Tamagotchi czy Fiji, a wszystkie te utwory trafiały na listy przebojów w polskich radiach.

Pomimo ogromnej popularności Taco mało udziela się medialnie, stosunkowo rzadko udziela wywiadów, nie występuje w reklamach, a jego social media zdominowały okładki płyt.

Prywatnie tworzy związek z Igą Lis. Unikają rozgłosu, choć fani chętnie zajrzeliby głębiej w ich relację. To, że jest poważna i głęboka potwierdza nie tylko czas – bo już długo są razem, ale też zdjęcia robione im przez paparazzi, a przede wszytskim słowa Filipa o ukochanej.

Gdy już osiągnąłem pewien stopień popularności, niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie. Od jakiegoś czasu jednak staram się zmieniać moje nawyki, w czym bardzo pomaga mi dziewczyna – powiedziała w wywiadzie.

Fani zapamiętali też jego romantyczne słowa, skierowane wprost do Igi, po koncercie z Dawidem Podsiadło.

Igi, kochanie, gdziekolwiek jesteś – ledwie żyję, zaraz będę! – powiedział wyczerpany muzykowanim.

Dzisiaj Filip uchylił rąbka prywatności i opublikował pierwsze od 2017 roku prywatne zdjęcie. Zrobiła mu je Iga, która sfotografowała go, gdy przeglądał wiadomości.

kiedy scrolluje sobie dmy i dostaje info, że już lipiec… fot. @iga_lis – napisał.

Pod fotografią pojawiły się entuzjastyczne komentarze. Fani wykorzystali fakt, że opublikował takie zdjęcie i dopytują o kolejną płytę. Niektórzy nawet myśleli, że to już…

  • Az sprawdzilam yt czy nic nie ma XD…
  • serce mi stanęło.
  • „Wydam parę płyt w lipcu” – piszą

Mimo że Taco wdał się w rozmowy z internautami, to nie zdradził,  czy będzie płyta.


Taco Hemingway

Taco Hemingway

Taco Hemingway i Iga Lis spotkali się ze znajomymi

Taco Hemingway i Iga Lis spotkali się ze znajomymi

Taco Hemingway i Iga Lis wybrali się na wycieczkę rowerową ulicami Warszawy

Taco Hemingway i Iga Lis wybrali się na wycieczkę rowerową ulicami Warszawy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×