Szukaj

Taco Hemingway uaktywnił się w sieci. Na start przekazał ZŁĄ wiadomość. Na szczęście są też dobre wieści

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Taco Hemingway przekazał na Instagramie swoim fanom ciekawe wieści. Pierwsza wiadomość może rozczarować, natomiast druga przeciwnie. Zobaczcie.

Taco Hemingway uaktywnił się w sieci. Nie jest to częste zjawisko, tym bardziej jest interesujące, zwłaszcza dla fanów rapera. Na Instastory przekazał wieści: złą i dobrą. Co napisał i, czy fani będą zadowoleni?

Jakie wieści ma dla fanów Taco Hemingway?

Taco Hemingway, a właściwie Filip Szcześniak, to jeden z najlepiej sprzedających się polskich raperów, a największy sukces osiągnął wspólnym albumem z Quebonafide, pt. Soma 0,5 mg. Jego płyty wielokrotnie zdobywały status platynowych, złotych oraz diamentowych. Jest twórcą takich przebojów jak 6 zer, Następna stacja, Deszcz na betonie, Nostalgia, Tamagotchi czy Fiji – wszystkie trafiały na listy przebojów w polskich radiach. Artysta ma cale rzesze wiernych fanów, którzy już niecierpliwią się w oczekiwaniu na jego nowy materiał.

Tymczasem Taco, mimo ogromnej popularności mało udziela się medialnie, stosunkowo rzadko udziela wywiadów, nie występuje w reklamach, a jego social media zdominowały okładki płyt, więc tym bardziej na każde wieści fani czekają z niecierpliwością.

Niedawno zaskoczył, bo razem z PRO8L3M, DJ Chwiałem i Jedynakiem założyli niezależną wytwórnię muzyczną. Firma zyskała nazwę – 2020.

2020 to niezależny kolektyw wydawniczy. Myślimy nowocześnie. Działamy dynamicznie i nieszablonowo, przygotowując artystów do wejścia we wszystkie aspekty działalności na rynku muzycznym. Zamieciemy mocniej niż MMXX

Na stories zaczynamy Q&A. Jak macie jakieś pytania – walcie śmiało.

Pozdrowienia,
Filip, Janek, Michał, Oskar, Piotrek / 2020 – mogliśmy przeczytać w poście, który wtedy sie pojawił.

W związku z tym fani tym bardziej zaczęli domagać się wiadomości o nowym materiale idola. Przypominali mu, że rapował o nowych płytach w lipcu. Dzisiaj Hemingway na Instastory rozwiał wszelkie wątpliwości. Przekazał fanom dwie informacje. Zaczął od złej:

W lipcu nie będzie nowego albumu.

Potem jednak pojawiła się druga:

Na przełomie sierpnia i września będą dwa nowe albumy.

Lepiej być nie może. Taco niesamowicie uszczęśliwił swoich fanów. Czekamy z niecierpliwością.


Taco Hemingway przekazał informacje na Instagramie

Taco Hemingway przekazał informacje na Instagramie

Taco Hemingway przekazał informacje na Instagramie

Taco Hemingway przekazał informacje na Instagramie

Taco Hemingway przekazał informacje na Instagramie

Taco Hemingway przekazał informacje na Instagramie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×