Szukaj

Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani! Nie powstrzymali namiętności na publicznej imprezie!

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Taco Hemingway i Iga Lis całowali się na Open’erze

Taco Hemingway to jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Podobno od jakiegoś czasu Filip Szcześniak, bo tak naprawdę nazywa się artysta, spotyka się z córką Kingi Rusin i Tomasza LisaIgą. Chociaż pomiędzy nimi jest 10 lat różnicy, to miłość kwitnie, a najlepszym tego dowodem jest fakt, że para coraz częściej pojawia się na publicznych wydarzeniach.

Już jakiś czas temu media donosiły, że Taco i Iga bawili się w swoim towarzystwie na prywatce u znajomych oraz za kulisami Orange Warsaw Festival, a także wybrali się na wakacje we dwoje do Grecji. To jednak nie koniec rewelacji. Ostatnio widziano ich razem na Open’erze, gdzie ponoć nie szczędzili sobie czułości, o czym ze szczegółami można przeczytać na łamach serwisu Gala.pl:

Trzymali się za rękę i całowali się na oczach ludzi. Wyglądają na naprawdę mocno zakochanych – relacjonuje portal.

Podobno Taco i Iga spędzali czas głównie w namiocie dla VIP-ów, w którym mieli nie kryć się ze swoimi uczuciami zachowując się niezwykle swobodnie. Warto zaznaczyć, że wstęp do tej strefy miały nie tylko gwiazdy, ale także akredytowani dziennikarze i fani, którzy wykupili najdroższe wejściówki.

Może Filip i jego śliczna partnerka uznali, że dalsze ukrywanie się nie ma sensu i wkrótce oficjalnie potwierdzą swój związek?

Przypomnijmy, że niedawno na taki krok zdecydowała się starsza siostra Igi, Pola, która umieściła na Instagramie romantyczne wideo z wakacji ze swoim partnerem Kamilem Grabarą.

Wzruszona Kinga Rusin świętuje urodziny Igi Lis! Podzieliła się rozczulającym zdjęciem z przeszłości. „Zawsze będzie moją maleńką Igusią”

Iga Lis pochwaliła się pierścionkiem od ukochanego! Tych wakacji córka Kingi Rusin nie zapomni na długo

Pola Lis i Kamil Grabara wdali się w ostre starcie z internautami! To nie była przyjemna rozmowa! „Jak to jest być debilem?”

Iga Lis jak Kinga Rusin w 2013 roku! Perfekcyjnie odtworzyła najpopularniejsze zdjęcie słynnej matki!


Iga Lis na Open'er 2018

Iga Lis na Open'er 2018

Taco Hemingway na Open'er 2018

Taco Hemingway na Open'er 2018

Taco Hemingway i Quebonafide

Taco Hemingway i Quebonafide

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×