Szukaj

Wow! Taco Hemingway pokazał mnóstwo intymnych zdjęć z Igą Lis! Nieźle zaszalał w 2021 roku

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Sylwester 2020 i takie szaleństwo na Instagramie Taco Hemingwaya! Chyba jeszcze nigdy nie opublikował tylu zdjęć, a do tego tak intymnych z Igą Lis.

Taco Hemingway pomimo ogromnej popularności niezbyt dużo udziela się medialnie, stosunkowo rzadko udziela wywiadów, nie występuje w reklamach, a jego social media zdominowały okładki płyt – Instagram wygląda jak tablica ogłoszeń. Mimo to raper ma wielu obserwujących. Prywatnie jest w związku z Igą Lis i to właśnie ta relacja wzbudza większe zainteresowanie kolorowej prasy niż jego twórczość.

Spotykają się już od dawna. Długo nie komentowali swojej relacji, później przestali się ukrywać. Wciąż unikają rozgłosu, bo zdecydowanie wolą zachować prywatność dla siebie. Bardzo rzadko pojawiają się ich wspólne zdjęcia na ich social mediach. Tym bardziej zaskakuje, że Taco tak poszalał w sylwestra 2020 i tych fotek kilka wpuścił do sieci.

Sylwester 2020: Taco Hemingway na zdjęciach z Igą Lis

Wiadomo, że Taco i Iga są w sobie bardzo zakochani. Nie epatują uczuciem, ale wiernie stoją u swego boku w zasadzie już od lat. Kiedy miała miejsce premiera albumu rapera Jarmark, fani doszukali się odpowiedzi na nurtujące ich od dawna pytanie, dlaczego tak mało jest o miłości w twórczości Filipa. Zainteresował ich przede wszystkim utwór Ortalion, gdzie muzyk zdradził przyczynę. To nadmierne zaciekawienie mediów ich związkiem, spowodowało taki stan rzeczy:

Gdyby dali by ci spokój, częściej pisałbym love songi, ale tego dziś nie robię, bo im nie chcę dać zarobić (nie nie, nie) – rapuje na początku pierwszej zwrotki.

Tymczasem ich uczucie kwitnie. W noc sylwestrową 2020 Taco dał się ponieść emocjom i opublikował sporo zdjęć, w tym kilka z Igą. Niektóre dosyć intymne, jak to, kiedy tulą się do siebie, składając życzenia noworoczne. Na fotografiach nie brakuje też przyjaciół pary, między innymi Quebonafide i Natalii Szroeder. Zajrzyjcie do naszej galerii, bo długo może się nie zdarzyć, żeby Hemingway aż tyle na raz fotografii opublikował w social mediach.


Taco Hemingway - sylwester 2020

Taco Hemingway - sylwester 2020

Taco Hemingway - sylwester 2020

Taco Hemingway - sylwester 2020

Taco Hemingway - sylwester 2020

Taco Hemingway - sylwester 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×