Tabloid przekazał fatalne wieści o nowym związku Marcina Hakiela. A co u Kasi Cichopek? Jest jeszcze gorzej…

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek

Tabloid przedstawił kolejne rewelacje o nowym związku Marcina Hakiela. Ta informacja porządnie wstrząśnie fanami tancerza! 

Marcin Hakiel Kasia Cichopek rozstali się kilka miesięcy temu. Poinformowali o tym w identycznie brzmiącym oświadczeniu. Pierwsze tygodnie po zakończeniu związku nie były najłatwiejsze dla męża aktorki. W pewnym momencie zdecydował się pójść do programu Oli Kwaśniewskiej, gdzie zarzucił byłej partnerce, że w jej życiu pojawił się inny mężczyzna.

Na szczęście szybko udało mu się stanąć na nogi. Wpływ na to miały piękne panie, które dobijały do niego drzwiami i oknami. Podczas rozmowy z fanami Plejady zdradził, że otrzymuje od nich wiadomości z różnymi propozycjami.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – wyjawił.

Kilka tygodni temu plotkarskie media ogłosiły, że tancerz wszedł w nową relację.

Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni – udało się ustalić dziennikarzom Plotka.

Niestety Twoje Imperium nie ma dobrych wieści na temat tego związku.

Marcin Hakiel nie czuje się dobrze w nowym związku?

Dziennikarze magazynu poprosili wróżkę Annę Kempistę o sprawdzenie w kartach, co dzieje się w życiu uczuciowym Marcina. Jak dowodzi tarocistka, wciąż nie może się on pogodzić z rozstaniem. Jeśli doniesienia Kempisty są prawdziwe, to nowa partnerka mężczyzny będzie miała spory problem, by sprawić żeby jej wybranek zapomniał o poprzedniej miłości.

Co myślicie na ten temat?

Co dzieje się u Kasi Cichopek?

Kempisty wypowiedziała się też na temat Kasi, która – jej zdaniem – zakończyła domniemany romans, mający być powodem rozstania z mężem. Podobno w niedalekiej przyszłości w życiu gwiazdy ma się pojawić kolejny mężczyzna. Również i ta relacja szybko dobiegnie ku końcowi. Myślicie, że gwiazda rzeczywiście ma takiego pecha, jeśli chodzi o mężczyzn?


Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Marcin Hakiel w USA

Marcin Hakiel w USA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przecież oni nie są w stanie stworzyć związku na dłużej z osobą nie medialną. Tylko się porzą w swoim stadzie jedno po drugim, ponieważ uważają się za gffiassdy formatu Hollywood.

 • Gość pisze:

  Nie bardzo cierpi po rozstaniu przecież ma kobietę szybko znalazł sobie pocieszenie

  • Gość pisze:

   Ale durnie dziennikarze wciąż od nowa opisują tych dwoje czopkow..Kaśka na tej focue wygląda jakwsviekla raszpla 50 ..zresztą celowo bawią się niby rozwodem by stać się celebrytami za te bordelowe pranie brudów na potrzeby wirtualne boora kasę.tak zarabiają gube miliony.Za miesiąc będzie tak się kochają ze wracają do siebie..ot pustaki zabawiają się swoim życiem.Wielkie mi hallo.Dno goni dno.Po diabła Kaśka swoim ryjemnas prześladuje.

  • Gość pisze:

   Dziwne ze kurzajewski pozwolił się kasce ośmieszać.

  • GośćFranio pisze:

   I niech tak trzyma !!!

 • Gość pisze:

  Kurcze ludzie, ludzie nie macie o czym pisać
  Czy ta cichopek nie ma innych zmartwień.
  Swiat stoi nad przepaścią a Ona ma w głowie lansowanie się. Myślała, że stanie przed nią tłum Facetów, a ona będzie wybierać. Zgroza co za puste Babsko.

 • Gosc pisze:

  Marcin bardzo cierpi wspolczuje

 • Gośćbabcis pisze:

  Wroc Kasiu wróc w te strony gdzie jest Twoj nąz ulubiony

  • hahah pisze:

   chyba sobie zartujesz? wystawil jej walizki za drzwi, on wniosl o rozwod, a ona ma wracac do niego???

 • Gość pisze:

  Zdrowia niestety baba aga ma zawsze 1000% racji zawsze a zmarnowany czas bezcenny ale dla niektórych fajna przygoda słuźby i politycy to nie polacy generały elita to po co to trzymają dla jaj i kak..ła najlepsi klienci sprzędają za 1mln¥ a kupują za 1000bld$ aź łezka s4ę kręci źe są na świecie tacy idi..ci ameryka xapaszo ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Wróžka ..pierfooli glupoty, jak to wrőžka

 • Gość pisze:

  Nie wchodzi się w nowy związek, kiedy „płacze”się jeszcze po poprzednim.

  • Gość pisze:

   To prawda! To jest takie przekonywanie na siłę, że zaraz można sobie znaleźć kolejną „miłość”.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×