Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odpalili wrotki po imprezie. Jej zachowanie sprawiło, że wylądowali na okładce gazety: „To się nazywa miłość”

Zdjęcie (1) Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odpalili wrotki po imprezie. Jej zachowanie sprawiło, że wylądowali na okładce gazety: „To się nazywa miłość”

[1/5] Okładka Super Epxressu

Zdjęcie (2) Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odpalili wrotki po imprezie. Jej zachowanie sprawiło, że wylądowali na okładce gazety: „To się nazywa miłość”

[2/5] Nikodem Rozbicki ma nowy kolor włosów. Wraz z nim zapozowała Julia Wieniawa

Zdjęcie (3) Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odpalili wrotki po imprezie. Jej zachowanie sprawiło, że wylądowali na okładce gazety: „To się nazywa miłość”

[3/5] Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Zdjęcie (4) Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odpalili wrotki po imprezie. Jej zachowanie sprawiło, że wylądowali na okładce gazety: „To się nazywa miłość”

[4/5] Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Zdjęcie (5) Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odpalili wrotki po imprezie. Jej zachowanie sprawiło, że wylądowali na okładce gazety: „To się nazywa miłość”

[5/5] Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Komentarze

 • Gośćanna cee pisze:

  Są przykladem dla wszystkich i niech się bawią póki są młodzi i nie mają dzieci a ich zabawy nie są glupie pozdrawiam

 • Gość Nela pisze:

  Najpiękniejsza para?To jakiś żart?Piękny człowiek zawsze wygląda pięknie nawet o poranku.Oni muszą się przygotować żeby jakoś wyglądać.A Wieniawa kolejny raz udowadnia kim jest ,wulgarna,lubiąca popić bez kultury.Szkoly nie skończyła ,a nie jest aż takim talentem żeby nie musiała jej mieć.Prostactwo widać na kilometr.

 • Gość1 pisze:

  Są młodzi, kiedy jak nie teraz mają odpalać wrotki? Ładnie razem wyglądają, młodzi, zdolni, a ona ma swoje 5 minut które wykorzystuje na maksa i ok😊nikomu krzywdy nie robią.

 • Gość Kicia pisze:

  Oboje pasują do siebie jeden i drugi kretyn

 • Gość orzeł nad królikiem pisze:

  Po przejściach z krety… królikiem, należy się dziewczynie prawdziwa miłość… Niech królik w krótkich majteczkach i jego mamusia patrzą, jak wyglądają ładni i piękni miłością ludzie…

 • Gość pisze:

  Idiotka i kretyn

 • GośćEwa pisze:

  Młodzi tak ale piękni?

 • Gość pisze:

  Niech korzystają z młodości,pasują do siebie,mlodzi piekni

×