Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki odpalili wrotki po imprezie. Jej zachowanie sprawiło, że wylądowali na okładce gazety: „To się nazywa miłość”

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa

Julia Wieniawa nieźle zaszalała. Wraz z Nikodemem Rozbickim dała się ponieść imprezowemu nastrojowi. Tabloid opisał, co robiła na mieście.

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych gwiazd młodego pokolenia. Wszystko zaczęło się od serialu Rodzinka.pl, w którym zagrała przebojową Paulę. Była wtedy nastolatką, ale jej kariera dosłownie ruszyła z miejsca i nabrała szalonego wręcz tempa. Od czasu na małym ekranie debiutu zagrała już wiele kolejnych ról filmowych i serialowych. Swoich sił próbuje także jako bizneswoman i dobrze jej to wychodzi. Stworzyła markę odzieżową, która ciągle się rozwija i nie narzeka na brak klientek.

Kolejnym etapem jej działalności jest muzyka. Piękność niedawno wypuściła do sieci swój nowy utwór pt. Omamy. Z tej okazji 23-latka zorganizowała huczną imprezę w Warszawie, po której, wraz z Nikodemem Rozbickim, swoim ukochanym, wybrała się „na miasto”.

Julia Wieniawa opisana przez tabloid. Co robiła?

Młoda gwiazda i jej ukochany zostali przyłapani podczas spaceru przez paparazzi, a ich zdjęcia opublikował Super Express. Z relacji wynika, że 23-latka zachowywała się swobodne i podchodziła do przechodniów, prosząc ich o papierosa.

W pewnym momencie Wieniawie bardzo zachciało się puścić dymka, niestety, nie miała przy sobie papierosów, a sklepy wokół były już zamknięte. Bez skrępowania zaczepiała więc przechodniów i pytała, czy mają papierosy. Udało się i po chwili mogła już zaciągnąć się fajką, a to nie przeszkadzało Nikodemowi, który namiętnie całował ukochaną, gdy ta paliła. To się nazywa miłość – podali dziennikarze tabloidu.

Oczywiście takie zachowanie nie jest niczym specjalnym. Zakochani są młodzi i zasługują na to, aby czasem się trochę odprężyć.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: związek

Opisani aktorzy tworzą jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Obydwoje świetnie się dogadują, dzięki czemu jakiś czas temu zamieszkali razem.

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – Julia zdradziła jakiś czas temu.

Lubicie filmy z ich udziałem?


Okładka Super Epxressu

Okładka Super Epxressu

Nikodem Rozbicki ma nowy kolor włosów. Wraz z nim zapozowała Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki ma nowy kolor włosów. Wraz z nim zapozowała Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Komentarze

 • Gośćanna cee pisze:

  Są przykladem dla wszystkich i niech się bawią póki są młodzi i nie mają dzieci a ich zabawy nie są glupie pozdrawiam

 • Gość Nela pisze:

  Najpiękniejsza para?To jakiś żart?Piękny człowiek zawsze wygląda pięknie nawet o poranku.Oni muszą się przygotować żeby jakoś wyglądać.A Wieniawa kolejny raz udowadnia kim jest ,wulgarna,lubiąca popić bez kultury.Szkoly nie skończyła ,a nie jest aż takim talentem żeby nie musiała jej mieć.Prostactwo widać na kilometr.

 • Gość1 pisze:

  Są młodzi, kiedy jak nie teraz mają odpalać wrotki? Ładnie razem wyglądają, młodzi, zdolni, a ona ma swoje 5 minut które wykorzystuje na maksa i ok😊nikomu krzywdy nie robią.

 • Gość Kicia pisze:

  Oboje pasują do siebie jeden i drugi kretyn

 • Gość orzeł nad królikiem pisze:

  Po przejściach z krety… królikiem, należy się dziewczynie prawdziwa miłość… Niech królik w krótkich majteczkach i jego mamusia patrzą, jak wyglądają ładni i piękni miłością ludzie…

 • Gość pisze:

  Idiotka i kretyn

 • GośćEwa pisze:

  Młodzi tak ale piękni?

 • Gość pisze:

  Niech korzystają z młodości,pasują do siebie,mlodzi piekni

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×