Szymon Hołownia w żałobie. Stracił jedną z najbliższych osób: „Choroba bez litości obeszła się z kimś, kogo tak bardzo kochamy”

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia stracił jedna z najbliższych osób. Polityk wyznał, że jest w żałobie. O wszystkim poinformował internautów podczas transmisji na żywo. 

Szymon Hołownia swoją karierę zaczynał kilka lat temu w show-biznesie. Doskonale sprawdził się w roli prowadzącego show Mam Talent. Tam przez kilka edycji programu pokazał się widzom, jako spokojny i jednocześnie obdarzony sporym poczuciem humoru gospodarz programu. Widzowie mogli go także oglądać w show Mamy Cię. W swojej roli sprawdzał się wręcz doskonale. Szybko zjednał sobie sympatię fanów, którzy zaczęli interesować się również jego życiem prywatnym. Przez długi czas pojawiał się także w Dzień Dobry TVN. Jego zadaniem w śniadaniówce był przegląd prasy. Zawsze robił to w ciekawy i zabawny sposób, nie szczędząc swoich własnych uwag.

Swoją popularność postanowił wykorzystać, by zrobić karierę na scenie politycznej. Już jakiś czas temu wycofał się z show-biznesu. W zeszłym roku wrócił jako jeden z kandydatów na fotel prezydenta. W krótkim czasie okazało się, że może, liczyć na spore poparcie.

Szymon Hołownia w żałobie. Stracił jedną z najbliższych osób

Szymon, mimo iż nie wygrał w wyborach i nie zakwalifikował się do drugiej tury głosowania, nie zawiesił swojej kariery politycznej na kołku. Była gwiazda stacji TVN cały czas jest w stałym kontakcie ze swoimi wyborcami. Na bieżąco komentuje to co się dzieje w kraju i bierze pod lupę wszystkie decyzje partii rządzącej, a także stanowisko opozycji. Niemal codziennie łączy się z internautami za pomocą transmisji live. Dzisiejsze wystąpienie zaczął, od bardzo osobistych zwierzeń. Szymon wyznał, że jego teściowa przegrała walkę z koronawirusem. W majówkę odbył się pogrzeb matki Urszuli Hołowni.

Muszę wam wytłumaczyć, dlaczego przez tak długi czas byłem poza całym systemem naszej komunikacji, ale i poza całą polityczną dyskusją. Wynikało to z tego, że w ubiegły czwartek rano odeszła moja teściowa, mama mojej Uli, która od miesiąca walczyła z Covidem. Ostatecznie skutki tegoż Covidu ją z tego świata zabrały. Ta walka była bardzo długa, pełna różnych zwrotów akcji. W tych ostatnich dniach mieliśmy nadzieję, że to wszystko zmierza już ku dobremu, ale niestety ten wirus, ta choroba poczyniła takie zniszczenia, że bez litości obeszła się z kimś, kogo tak bardzo kochamy – powiedział podczas transmisji.

W dalszej części nagrania polityk podziękował lekarzom za wielkie zaangażowanie w walce o zdrowie jego teściowej. Zaapelował także do wszystkich swoich fanów o to, aby się szczepili i przestrzegali restrykcji, a zagrożenie związane z pandemią potraktowali poważnie.

Poniżej możecie wysłuchać nagrania, które zamieścił w sieci.

Posted by Szymon Hołownia on Wednesday, May 5, 2021

 


Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Szymon Hołownia

Strajk Kobiet - Urszula i Szymon Hołownia

Strajk Kobiet - Urszula i Szymon Hołownia

Komentarze

 • Gość pisze:

  U niego na wiecach tez byli bez masek,to się rozniosło.To jest efekt,ale co tam jak były wybory…nieśmiertelni

 • Gość pisze:

  Oj Polacy ! Polacy! Czytam te okropne komentarze i slow brak… dla was już nie ma nadziei… chamstwo i prostactwo się szerzy nadal w Pl! Bardzo współczuje Szymonowi.

 • Gość pisze:

  Hołownia następny po Piasku ile dostali za te wywiady o co idzie jaja se robią

 • Gość nieznajomy pisze:

  Jak teściowa to nie Hołownia, to matka, a po drugie nie interes mnie to jak zeszłoroczny śnieg.

 • Po prostu człowiek pisze:

  Utrata bliskiej osoby jest zawsze bolesna, szczere kondolecje .

  • Gość pisze:

   Hołownia następny po Piasku ile dostali za te wywiady o co idzie jaja se robią

 • V1 pisze:

  Co za perswazyjna personalizacja choroby. Panie Hołownia wszyscy ludzie umrą i nie ma co z tego faktu robić dziennikarskiego, emocjami podszytego newsa. Mama odeszła tam, skąd przyszła. A choroba jej w tym pomogła. Mama wróciła do Źródła, Boga. Już nie musi żyć pośród kłamstwa, draństwa, hipokryzji, wojen, powodowanych przez polityków i ich mocodawców. Teraz cieszy się Prawdà, Dobrem, Pięknem i Miłością.

  • GośćAM pisze:

   Z prochu powstałeś i do prochu
   wrócisz !!!!!!Czytać proszę Biblię

 • Gość pisze:

  Idiota

 • Gość pisze:

  Ale szopka?! Wstyd i zenada

  • Gość pisze:

   gdzie tu szopka? po prostu powiedział dlaczego nie kontaktował się z ludźmi, którzy na to czekają codzIennie

 • Gość ja pisze:

  Taki załamany,że ogarnia przekazy w sieci w social mediach… Żałosny dupek, może przybić żółwika z Cezarym Pazura.

  • Gość pisze:

   Hołownia to jeden z najbardziej inteligentnych ludzi jakich poznałam i myślę, że daleko zajdzie a ci którzy znają do tylko z mam talent nie powinni sie wypowiadać, może by tak trochę poczytać i wgłębić się w to co proponuje a nie wyzywać od idiotów i dupków, wstyd i żenada

 • Gości pisze:

  Mogła się zaszczepić. Była by zdrowa.

 • Gość pisze:

  Dlaczego się nie zaszczepiła pewnie w lutym miała wyznaczony termin szczepienia.

 • Koronawirus pisze:

  A co nie była zaszczepione? U takiego propagatora szczepionek

 • Gość pisze:

  Hołownia bez tego długiego błazna w ogóle nie jest śmieszny

 • jasiu pisze:

  a co mnieo to obchodzi

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×