Szymon Hołownia komentuje zmiany w „Mam Talent!”. Przekazał kilka słów do swojego następcy

Szymon Hołownia i Michał Kempa

Szymon Hołownia i Michał Kempa

Szymon Hołownia skomentował zmiany w składzie prowadzących Mam Talent!. Ocenił swojego następcę, Michała Kempę. Marcin Prokop nie zostawił tego bez reakcji.

Szymon Hołownia przez jedenaście lat współprowadził program Mam Talent!. W duecie z Marcinem Prokopem zapowiadał i komentował występy uczestników. W 2019 roku dziennikarz odszedł z telewizji i skupił się na polityce. Wystartował w wyborach prezydenckich, w których zajął trzecie miejsce. Uplasował się tuż za Andrzejem Dudą i Rafałem Trzaskowskim, którzy przeszli do drugiej tury:

Czy to jest wynik moich marzeń? Tak, to jest wynik moich marzeń. Nikt 6 miesięcy temu nie pomyślałby, że to jest możliwe. Przekonaliśmy 2,5 miliona ludzi. 2,5 miliona ludzi oddało głos na tę wizję polityki, którą od samego początku chcieliśmy robić. Ta polityka, która jest naszym wyznacznikiem, to polityka obywatelska, która słucha ludzi, rozwiązuje ich problemy, a nie problemy partii politycznych – mówił Szymon Hołownia tuż po otrzymaniu wyników głosowania.

Szymon Hołownia komentuje zmiany w Mam Talent!. Co napisał o swoim następcy?

W trzynastym sezonie Mam Talent! miejsce Szymona Hołowni zajmie Michał Kempa, komik i stand-uper. Niedawno na temat tej zmiany wypowiedział się Marcin Prokop. Udostępnił post w social mediach, w którym ujawnił, że miał wpływ na ten wybór. Dołączył też komentarz internautki, który w jego ocenie doskonale oddaje to, co czuje:

To będzie wyglądać jak Hollywoodzkie filmy: ostry gliniarz dostaje nowego partnera, po śmierci swojego poprzedniego, który był jego przyjacielem i tak ogólnie uratował mu kilka razy życie… A teraz przychodzi młody, wymądrza się i nic nie wie o niczym i twardy nie jest. Ale na koniec filmu już jest dobrze. Ten stary gliniarz nawet zaczyna mniej pić, bo ten młody ciągle go o coś pyta i staremu już zostało mało czasu na pesymizm.


Na wpis zareagował m.in. Szymon Hołownia, który nawiązał do swojego następcy. Między słowami życzył mu powodzenia i przyznał, że trzyma za niego kciuki:

Jeszcze na koniec, przed napisami, temu staremu zjawi się ten poprzedni i powie, że w ogóle to ładnie razem z tym nowym wyglądają i strzelają do wyrzutków tak synchronicznie jak petersburskie baletnice albo pływaczki synchroniczne i będzie im życzył szczęścia na nowej drodze życia, a tamten (stary) się wzruszy, ale ten poprzedni już zniknie, gdyż kamera pokaże, jak odchodzi w promieniach gasnącego dnia na niebiański komisariat. Tak będzie. Potwierdzone info.

Marcin Prokop nie pozostawił tego bez odpowiedzi. Dodał komentarz, w którym rozbawił internautów:

Szymon Hołownia i jeszcze w ostatniej scenie temu staremu wypadnie portfel, a kiedy kamera dojedzie do niego na bliskim, okaże się, że pomiędzy kartami kredytowymi, fakturami za paliwo, historyjkami z gumy „donald” oraz banknotami z łapówek od rodziców dzieci, które miały dostać złoty przycisk, było zdjęcie tego poprzedniego.

Będziecie oglądać nowy sezon Mam Talent!? 


Marcin Prokop i Szymon Hołownia - Mam Talent, finał

Marcin Prokop i Szymon Hołownia - Mam Talent, finał

Marcin Prokop, Szymon Hołownia - Mam Talent

Marcin Prokop, Szymon Hołownia - Mam Talent

Michał Kempa w DDTVN

Michał Kempa w DDTVN

Komentarze

  • Gość pisze:

    Naprawdę…orle…sokole…

  • Marta pisze:

    Najbardziej w TVN brakuje mi Kini. Bez niej nie oglądam tej stacji.

  • Gość pisze:

    Niedobry wybór. Pan Michał Kępa jest słabym satyrykiem i słabym współprowadzącym Szkła Kontaktowego. Jego wypowiedzi z podtekstem są słabiutkie. On myśli, że to co mówi, jest śmieszne. Poza tym ma złą, niewyraźną wymowę i niechlujny wygląd. Przez te długie włosy wygląda jak kloszard. Czy na prawdę TVN nie miało „z Kogo” wybierać. Hołownia był średni. Prokop też już nie śmieszy.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×