Jak Szymon Hołownia spędza czas z ciężarną żoną? Wiemy to dzięki nowemu zdjęciu. Odważnie skomentowała je Marysia Schreiber

Szymon Hołownia, Urszula Hołownia i Marysia Schreiber

Szymon Hołownia, Urszula Hołownia i Marysia Schreiber

Szymon Hołownia spędza czas z ciężarną żoną. Jak para umila sobie ten specjalny czas? Dowiedzieliśmy się tego dzięki dodanej przez niego fotce.

Szymon Hołownia był jednym z najpopularniejszych dziennikarzy. Widzowie pokochali go zwłaszcza za kooperację z Marcinem Prokopem w programach TVN-u. W ciągu ostatnich dwóch lat Szymon zerwał z pracą w telewizji, by skupić się na rozwijaniu zaplecza politycznego – ruchu Polska 2050, którego reprezentantem był w wyborach prezydenckich w 2020 roku.

W życiu prywatnym Szymon jest mężem Urszuli Brzezińskiej-Hołowni. Początki związku pary nie były najłatwiejsze. Ich pierwsza randka obfitowała w serię wpadek Szymona.

Na początku byłam przerażona. Cały czas mówił o fundacjach, rozwoju. Co za facet, myślałam. Czy on stara się o pracę? A może to mi chce ją zaproponować? – wspominała Ula.

Na szczęście, z czasem ich kontakty stawały się lepsze. W 2016 roku para pobrała się. Później na świat przyszła ich córeczkaMaria.

Szymon Hołownia spędza czas z ciężarną żoną. Jak umila jej czas?

W grudniu Szymon i Urszula zakomunikowali zwolennikom, że spodziewają się drugiego dziecka, co przekazali przy okazji składania życzeń.

Kochani, z serca życzymy Wam spokojnych świąt. Wiemy, że nie dla wszystkich będzie to łatwy czas, że nie we wszystkich domach będzie pełno radości. Mamy nadzieję, że będzie to czas wytchnienia i nadziei na lepszą, sprawiedliwą Polskę. Dla nas ten czas oczekiwania jest tym bardziej szczególny. Chcemy się tym naszym radosnym oczekiwaniem podzielić z Wami, bo głęboko wierzymy, że i my i Wy wszystkiego dobrego doczekamy. Wesołych Świąt! – powiedział polityk.

Chwilę później dodał:

Święta to czas oczekiwania. Dla nas w tym roku bardziej niż kiedykolwiek.

Mówiąc to, spojrzał na brzuszek partnerki, czym nie pozostawił pola do spekulacji. Dumny tata spędza teraz z żoną dużo czasu. Okazuje się, że małżonkowie lubują się w serialach i filmach Netflixa. Szymon dodał zdjęcie telewizyjnego ekranu i pochwalił się tym, co akurat oglądają.

A teraz – z Ulą – chwilowa przerwa w oglądaniu „The Good Doctor” (jesteśmy w 3. sezonie), żeby obejrzeć, też na Netfliksie, „Nie patrz w górę”… – zaczął wpis.

Były dziennikarz zauważył, że nowa produkcja zawiera sporo prawd o funkcjonowaniu światków mediów i polityki:

Co za totalna fura prawdy o dzisiejszych postawionych na głowie mediach (mówi to człowiek który robił w mediach ćwierć wieku), o dzisiejszej, postawionej na głowie polityce (mówi to polityk z dwuletnim stażem), o tym, jak nauczyliśmy się wypierać to, co realne wirtualną gumą do żucia… To nie jest obraz, nie Mona Lisa, to jest lustro…

W komentarzach posypała się lawina opinii na temat Nie patrz w górę. Jedną z nich zamieściła Marianny Schreiber:

Jeszcze słowa wypowiedziane przez Leonardo DiCaprio: „Ludzie, co się w nas popsuło. Czy już naprawdę nie potrafimy ze sobą rozmawiać?”. Nie sądzi Pan, że świetnie odnoszą się do kontaktów interpersonalnych w przestrzeni zarówno realnej jak i wirtualnej?

Niestety, modelka nie doczekała się odpowiedzi ze strony lidera Polski 2050.

O czym opowiada Nie patrz w górę?

Lubiany przez Szymona Hołownię film opowiada o dwójce astronomów (w tych rolach Leonardo DiCaprio Jennifer Lawrence), którzy wyruszyli po tournée po redakcjach, żeby ostrzec  przed uderzeniem asteroidy. Niestety, w dzisiejszych czasach nie jest to najprostsze i bohaterowie muszą mierzyć się z serią problemów. Zwiastun hitu poniżej.

Premiera filmu na Netflixie miała miejsce w Wigilię Bożego Narodzenia – 24 grudnia.


Szymon Hołownia ogląda film

Szymon Hołownia ogląda film

Marysia Schreiber komentuje zdjęcie Hołowni

Marysia Schreiber komentuje zdjęcie Hołowni

Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem

Szymon Hołownia po raz drugi zostanie ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×