Szukaj

Siostra Ani Przybylskiej pokazała zdjęcie z 15. urodzin syna aktorki. Szymon coraz bardziej przypomina matkę

Agnieszka Kubera, Anna Przybylska z synem Szymonem (Viva!)

Agnieszka Kubera, Anna Przybylska z synem Szymonem (Viva!)

Najstarszy syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka skończył właśnie 15 lat. Jak rodzina celebrowała wielki dzień Szymona?

Śmierć Anny Przybylskiej 6 lat temu wstrząsnęła całą Polską. Fanom aktorki do dzisiaj ciężko jest pogodzić się z tym, że przegrała ona walkę z nowotworem. Mama aktorki nadal nie może uwierzyć, że musiała pożegnać swoją córkę:

Anię lubili wszyscy, kochano ją, a przecież była zwyczajną dziewczyną. Ona po prostu miała ogromną charyzmę – wspomina ją Krystyna Przybylska.

Ania zmarła przedwcześnie, przegrywając walkę z rakiem trzustki. Mimo że jej rodzina, lekarze i najbliżsi robili wszytko, aby ją ocalić, choroba została wykryta zbyt późno i leczenie nie przyniosło rezultatów. Gdy aktorka zauważyła u siebie niepokojące symptomy, zadzwoniła do starszej siostry. Agnieszka Kubera w ekspresowym tempie umówiła Przybylską na wizytę. Przez cały okres choroby wspierała ją i bardzo mocno wierzyła, że gwiazda wyzdrowieje:

Gdy już wiedzieliśmy, że jest niefajnie, uczepiliśmy się statystyk. „Na bank jesteś w tych dwóch procentach, które dożywają pięciu lat!”. Pięć lat to dużo. Wszystko może się zmienić w leczeniu. Później się okazało, że niefajnie jest być w tych dwóch procentach – przyznała Agnieszka w jednym z wywiadów.

Starsza siostra Anny Przybylskiej jest także wielkim wsparciem dla dzieci aktorki. Najbliższa ciocia jest stale obecna w ich życiu. Nie zapomina o najważniejszych dniach swoich siostrzeńców. Ostatnio na Instagramie uczciła 15. urodziny Szymona. Co opublikowała?

Siostra Anny Przybylskiej uczciła urodziny starszego syna aktorki

Ania Przybylska miała troje dzieci. Oliwia jest już pełnoletnia i najwyraźniej idzie w ślady swojej mamy, a kolorowa prasa jest nią żywo zainteresowana.

Dużo mniej wiadomo o synach aktorki i Jarosława Bieniuka. Chłopcy, Szymon i Janek, nie są bohaterami newsów, a jedyne ich oficjalne zdjęcia to te, które pojawiły się na okładkach magazynu Viva!. Nie mniej są tak samo hołubieni i rozpieszczani przez najbliższych jak ich starsza siostra. Pierwszy z nich właśnie skończył 15 lat. Z tej okazji Agnieszka Kubera opublikowała zdjęcie na Instagramie. Co ciekawe, podobnych publikacji nie znaleźliśmy na profilach ojca solenizanta i jego rodzeństwa.

Widać na nim jej siostrzeńca, który zdmuchuje świeczki na torcie. Jego ciocia napisała także wzruszające słowa.

Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają…

Pod postem pojawiły się najlepsze życzenia dla Szymona. Wielu uważa, że starszy syn Anny Przybylskiej to wykapana mama. Chłopak ma te same rysy i uśmiech. Jak sądzicie?


Urodziny Szymona Bieniuka

Urodziny Szymona Bieniuka

Anna Przybylska z dziećmi – Szymonem, Jasiem i Oliwią

Anna Przybylska z dziećmi – Szymonem, Jasiem i Oliwią

Szymon Bieniuk z przyrodnim bratem

Szymon Bieniuk z przyrodnim bratem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×