Szukaj

Szokujące szczegóły śmierci Prince’a! Ktoś podmienił leki, które przyjmował. W opakowaniach znajdowały się środki kilkadziesiąt razy mocniejsze niż wskazywały napisy na fiolkach!

Testament Prince'a

Testament Prince'a

W domu Prince’a zabezpieczono silne leki

Prince został znaleziony martwy 21 kwietnia w swojej rezydencji Paisley Park. Kilka dni później podczas prywatnej uroczystości skremowano jest zwłoki. Spekulowano o przyczynach jego śmierci. Teraz ujawniono szokujące informacje. 

Zabezpieczono w domu artysty leki w fałszywych opakowaniach. Są to środki 50 razy silniejsze od heroiny i 100 razy silniejsze od morfiny. Znaleziono w posiadłości muzyka m.in opakowania po hydrokodonie, leku przeciwbólowym podobnym do morfiny, ale tak naprawdę w środku było co innego. Był to fentanyl, silny przeciwbólowy i anestezjologiczny lek. Minneapolis Star Tribute poinformował o przyczynach śmierci. Sekcja zwłok wykazała, że zmarł z przedawkowania właśnie tego środka. Śledczy ustalili także, że w całym stanie Minnesota nie wystawiono recepty na fentanyl. Nie wiadomo do tej pory skąd taka substancja znalazła się w rezydencji gwiazdy. CNN rozważa dwie hipotezy. Albo doszło do pomyłki przy produkcji leków, albo Prince zdobył je na czarnym rynku, a w USA to nie problem.

To naprawdę straszne…

Zobacz także: Znamy oficjalną przyczynę śmierci Prince’a


Prince zmarł na AIDS?

Prince zmarł na AIDS?

Prince został skremowany

Prince został skremowany

KInga Rusin żegna Prince'a

KInga Rusin żegna Prince'a

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×