Szukaj

Szokujące nagranie z córką Pink wyciekło do sieci. Internauci żądają ograniczenia praw rodzicielskich! [WIDEO]

Pink Willow

Córka Pink strzela z karabinu

Do sieci trafiło przerażające i szokujące nagranie z córką Pink w roli głównej. 7-letnia Willow strzela z autentycznego karabinu do celu. Towarzyszy jej ojciec Carey Hart. Internauci są wściekli i domagają się ograniczenia praw rodzicielskich. Jak swoje zachowanie tłumaczy partner gwiazdy? Dlaczego uczy córkę strzelać z tak niebezpiecznej broni?

Nie jest żadną tajemnicą, że swobodny dostęp do broni palnej w USA to ogromny problem. Społeczeństwo podzieliło się na zwolenników i przeciwników takiego rozwiązania, a choć regulacje są wprowadzane każdego roku, nieustannie dochodzi do nieszczęść. Nie raz i nie dwa doszło już do tragedii, a strzelaniny na ulicach największych miast są codziennością. Najbardziej przerażają jednak sytuacje, do których dochodzi w amerykańskich szkołach. Nic więc dziwnego, że gdy Internauci zobaczyli nagranie, na którym 7-letnia córka Pink strzela z autentycznego karabinu, wpadli w szał.

Carey Hart, partner gwiazdy i dumny ojciec małej Willow, pochwalił się kontrowersyjnym wideo na Instagramie. Zabrał córkę na strzelnicę i wyznał, że urocza dziewczynka posługuje się bronią z morderczą precyzją:

Od dawna nie zdenerwowałem żadnego policyjnego misia. Razem z Wills strzelaliśmy z karabinu. Zaczyna się w tym robić naprawdę dobra. Może trafić 12-calowy talerz z 30 jardów. Zaczęła strzelać gdy miała 3 lata. Żeby była jasność, żadne z nas nie poluje, strzelamy dla sportu. Wychowuję dzieci w świadomości i wiedzy na temat broni palnej, obchodzenia się z nią, przechowywania jej i unikania w nieodpowiednich rękach – napisał

Jego tłumaczenia nie uspokoiły Internautów, którzy w komentarzach nie tylko krytykowali ojca, ale również domagali się odebrania praw rodzicielskich lub przynajmniej ograniczenia ich. Oskarżenia padały także pod adresem Pink, która – według swoich własnych fanów – nie zachowuje się jak odpowiedzialny rodzic.

Myślicie, że mają rację czy przesadzają?

Paparazzi przyłapali Pink na brzydkim kłamstwie. Jedno zdjęcie mówi wszystko o jej „chorobie”

Plejada gwiazd na American Music Awards 2017: Selena Gomez, Pink, Demi Lovato, Kelly Clarkson, Shawn Mendes

48-letnia półnaga Izabella Scorupco wypina swój śliczny biust do obiektywu! Jej ostatnia sesja to po prostu wulkan seksu!


Pink - Halloween 2018

Pink - Halloween 2018

American Music Awards 2017 - Pink

American Music Awards 2017 - Pink

Pink - Fashion Awards 2017

Pink - Fashion Awards 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×