Szok! Policja prowadzi postępowanie przeciwko… Robertowi Lewandowskiemu!

Robert Lewandowski reklamuje trumny

Robert Lewandowski reklamuje trumny

Robert Lewandowski zgłoszony na policję

Zbigniew Boniek na Twitterze poinformował, że do wpłynęło do komendy policji zawiadomienie dotyczące… picia przez Roberta Lewandowskiego szampana w czasie świętowania awansu do EURO 2016. Chodzi o mecz Polska-Irlandia, gdzie nasi wygrali 2:1, a kapitan reprezentacji poprowadził biało-czerwonych do zwycięstwa.

Podobno policja na wniosek „kogoś tam” prowadzi śledztwo przeciwko Robertowi Lewandowskiemu za wypicie „champagne” na murawie SN po meczu POLIRL – napisał Boniek na Twitterze.

Na płycie stadionu Narodowego w Warszawie  faktycznie alkohol lał się strumieniami, jest nawet zdjęcie, na którym Robert Lewandowski spożywa trunek. Fotografia, jako symbol triumfu nad Irlandią, obiegła media w całym kraju. Zwycięstwo przypieczętowano także deszczem confetti. Zawiadomienie jest kuriozalne, bo lanie szampanem po wygranym meczu to już footballowa tradycja i nie ma nic wspólnego z promocją tego trunku, ani złamaniem ustawy zakazującej picia alkoholu w miejscu publicznym.

Komisarz Joanna Węgrzyniak z komendy rejonowej policji, dla onet.pl, potwierdziła doniesienia Prezesa PZPN. To dziennikarz jednej ze stacji radiowych złożył to pismo na wniosek którego  policja musi wszcząć śledztwo przeciwko piłkarzowi.

Do naszej komendy wpłynęło takie zgłoszenie od jednego z dziennikarzy z ogólnopolskiej stacji radiowej. W tej chwili trwa postępowanie wyjaśniające – powiedziała w onet sport.

Policja nie miała wyjścia i musiała przyjąć  zawiadomienie od nadgorliwego dziennikarza. Tak stanowi polskie prawo. Dziennikarz raczej nie jest fan piłki nożnej i RL9.

Co ciekawe zdjęcie, które teraz jest obiektem całej afery Robert ustawił jako swoje zdjęcie w tle na swoim profilu, który obserwuje ponad 7 milionów użytkowników.

Zobacz także: Robert Lewandowski trafi do Księgi rekordów Guinnessa. Jest nominowany aż w czterech kategoriach

A chodzi dokładnie o to zdjęcie poniżej. Czekamy już tylko na memy!

Robert Lewandowski królem strzelców eliminacji Euro 2016

Robert Lewandowski królem strzelców eliminacji Euro 2016

Zdjęcie w tle na Facebooku Roberta Lewandowskiego

Zdjęcie w tle na Facebooku Roberta Lewandowskiego

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×