Szukaj

Rozanielony Szczęsny pozuje z Cristiano w slipkach. Zdjęcie obiegło światowe media. Marina pęka z dumy

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny

Marina Łuczenko na Instagramie świętuje sukces męża. Klub, w którym na bramce stoi Wojtek Szczęsny, zdobył mistrzostwo Włoch. Internauci są zachwyceni.

Marina Łuczenko od dwóch lat spełnia się w podwójnej roli. Nie tylko realizuje się zawodowo, ale także jest mamą. Wraz z Wojtkiem Szczęsnym wychowują synka, Liama. Chłopiec niedawno świętował drugie urodziny, z tej okazji rodzice urządzili mu spektakularnie przyjęcie.

Motywem przewodnim imprezy była motoryzacja. Piosenkarka w oryginalny sposób pokazała twarz dziecka. Podobizny chłopca znajdowały się zarówno na motorze, jak i smacznie wyglądającym torcie.

Marina Łuczenko świętuje sukces męża. W jaki sposób?

Marina na co dzień wspiera ukochanego. Trzyma za niego mocno kciuki, przychodzi na jego rozgrywki, chwali się sukcesami w mediach społecznościowych.

W niedzielę odbył się mecz między Juventusem Turyn a Sampdorią o mistrzostwo Włoch. Łuczenko, zapewne z powodu pandemii koronawirusa, oglądała starcie w domu, a nie na trybunach. Na bieżąco relacjonowała je w sieci. Poinformowała, że jej mąż nie przepuścił żadnej bramki a klub, w którym gra, wygrał.

Mój mąż Wojciech Szczęsny mistrzem Włoch po raz trzeci. Dumna żona. […] Masa genialnych interwencji i czyste konto — podpisała zdjęcia na Instastory.

Łuczenko udostępniła post swojego męża. Wojtek Szczęsny pokazał zdjęcie z szatni, na którym pozuje z całą drużyną. Wśród zawodników jest także Cristiano Ronaldo. Zdjęcie zdobi dziś czołówki większości zagranicznych dzienników sportowych.

Ciężka praca popłaca — skomentował w opisie.

View this post on Instagram

Hard work pays off!!! ????????????????

A post shared by Wojciech Szczesny (@wojciech.szczesny1) on

O tym, że drużyna, w której gra Szczęsny osiągnęła sukces, nie mają wątpliwości internauci. W komentarzach cieszą się z uzyskanego wyniku:

  • Jesteście niepokonani. Bardzo Wam gratuluję! Jesteście najlepsi.
  • Należą się Wam duże brawa. Osiągnęliście spektakularny sukces.
  • Jesteście moją ulubioną drużyną, cieszę się, że to akurat Wam się udało zdobyć nagrodę.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do wpisów, składając gratulacje drużynie.


Marina uczciła sukces męża

Marina uczciła sukces męża

Marina uczciła sukces męża

Marina uczciła sukces męża

Wojciech Szczęsny na zdjęciu z Cristiano Ronaldo

Wojciech Szczęsny na zdjęciu z Cristiano Ronaldo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×