Szczegóły pogrzebu Jana Kulczyka

Jan Kulczyk spocznie w rodzinnym grobowcu

Pogrzeb Jana Kulczyka odbędzie się w środę, 5 sierpnia w Poznaniu, a dziś podano szczegóły uroczystości.

Od rana zostanie zamknięte dla ruchu samochodowego Wzgórze św. Wojciecha oraz kościół, w którym odbędzie się msza żałobna. Będą mogli wejść do niego jedynie zaproszeni goście i najbliższa rodzina. Zakon Karmelitów poinformował jak będą wyglądały szczegóły uroczystości.

Ze względów organizacyjnych kościół będzie zamknięty od rana do godz. 13.30. Miejsca wewnątrz świątyni według życzenia Rodziny zarezerwowane są tylko dla rodziny i gości. Natomiast przed kościołem będą przygotowane dodatkowe miejsca dla uczestników pogrzebu. Informujemy również że Klasztor nie jest organizatorem ceremonii i nie może udzielić akredytacji na robienie zdjęć czy filmowanie. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy również rezerwować miejsc w kościele nawet dla osób duchownych. Msza św. o godz. 7.15, będzie odprawiona w kaplicy Jezusa Ukrzyżowanego, wejście od holu. Zaś intencja zamówiona tego dnia na godz. 11.30 w intencji dziękczynno – błagalna o łaskę pracy dla syna i córki oraz opiekę św. Józefa nad rodziną Wiesławy zostanie odprawiona o godz. 18.00 Za wszelkie utrudnienia przepraszamy – czytamy na stronie internetowej.

Ciało Jana Kulczyka spocznie na Cmentarzu Jeżyckim, w rodzinnym grobowcu, w tym samym, w którym leży jego ojciec, Henryk.

Biznesmen zmarł 29 lipca, ale do dziś wielu nie może uwierzyć w jego nagłą i niespodziewaną śmierć.

Zobacz: Maryla Rodowicz wspomina Jana Kulczyka: „Był przecież taki pełen życia”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×