Play zwolni Barbarę Kurdej-Szatan? Informacje o kontrakcie aktorki doleją oliwy do ognia

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan od ośmiu lat jest twarzą Playa. Jakie są szczegóły jej kontraktu? Nie wszyscy będą zadowoleni.

Barbara Kurdej-Szatan mocno naraziła się opinii publicznej, publikując na Instagramie emocjonalny wis, w którym nie brakowało wulgaryzmów i oskarżeń pod adresem polskich służb. Aktorka szybko zapłaciła za swoja impulsywność. Przeprosiła, ale echa sprawy nie milkną.

Jako że aktorka jest twarzą znanej sieci komórkowej, użytkownicy domagają się jej zwolnienia. Jaka umowa obowiązuje Basię i Playa? Znamy szczegóły.

Jaki kontrakt z Play ma Barbara Kurdej-Szatan?

Barbara Kurdej-Szatan od ośmiu lat jest twarzą sieci komórkowej Play, która jest obecnie bojkotowana przez całe masy klientów. Domagają się jej zwolnienia. Rozsierdził ich nie tylko wpis aktorki, ale także mało konkretna reakcja operatora po tym, jak rozpętała się wokół niego burza medialna.

W ramach współpracy z Play pani Barbara Kurdej-Szatan gra powierzoną jej rolę w reklamach, natomiast jej poglądy wyrażane przez nią na prywatnych profilach w mediach społecznościowych w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem firmy. Play obsługuje ponad 15 mln klientów, dla których świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne. W swojej komunikacji dbamy o to, aby używany język wyrażał szacunek – komentowała Ewa Sankowska-Sieniek z Biura Prasowego PLAY.

Najpierw portal Pudelek poinformował, że Play ma zamiar zakończyć współpracę z Barbarą Kurdej-Szatan, gdy tylko wygaśnie umowa między nimi. Miało na tym zaważyć to, że aktorka często wywołuje wokół siebie zamieszanie. Potem Gazeta Wyborcza poinformowała, że Play jednak nie zerwie kontraktu. Sama zainteresowana nie komentowała doniesień.

Dziennikarze, nie mogąc doczekać się reakcji aktorki, zwrócili się do agencji DB4 Management, która obsługuje Play.

Kontrakt pani Kurdej-Szatan z siecią Play trwa. Spoty w ramach kampanii „Gwiazdy przeszły do Play” są nadal nagrywane zgodnie z harmonogramem i będą nagrywane przynajmniej do końca roku. Współpraca nie została zerwana – powiedział Wyborczej Kuba Szwedowski z DB4.

Czy krytykujący postawę Basi klienci sieci będą zadowoleni z takiego obrotu spraw?


Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie za

Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie za

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×